Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

AION

Aion to wirtualny świat, w którym ty, podobnie jak tysiące innych graczy, tworzysz swojego bohatera i udajesz się w poszukiwaniu przygody w towarzystwie prawdziwych przyjaciół lub w całym legionie.

Oto historia walki z potężnym balaurem i zaciekłą konfrontacją światów jasnych i ciemnych. Saga dzielności i honoru, przyjaźni i nienawiści, dzielnych bohaterów i niekończących się bitew, tragedii całej planety.
Zamrożone pustynie Asmodeusza, zielone lasy Elios i bezdenne otchłanie Otchłani czekają na swoich bohaterów.

Fabuła opowiada o globalnej konfrontacji pomiędzy trzema rasami: balaurami sterowanymi sztuczną inteligencją, tj. rasę smoków, a także Elyosów (w wersji europejskiej - Elios) i Asmodianów, kontrolowanych przez graczy. Po Kataklizmie, raz zjednoczona Atreya, podzielona na dwie części, Wieża Wieczności zamieniła się w ruiny, a smoki wyleciały z planety. A teraz Elyosi, mieszkańcy Jasnej Strony i Asmodianie żyjący po Ciemnej Stronie, muszą się przeciwstawić sobie nawzajem, a Balaurowie, chcąc schwytać Atreusa.Aion: The Tower of Eternity to gra komputerowa typu RPG w gatunku MMORPG, oparta na wiecznej walce dwóch ras gier i łączy PvP i PvE w świecie fantasy.
Tagi: gry MMORPG, gry strategiczne, gry wojenne, gry akcji, gry mobilne, gry dla dzieci, gry magia, gry online, darmowe gry upjers, gry kogama, gry sport, social games, gry moda dla dziewczynek 
Tagi: MMORPG, wojenne