Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

AION

Aion to wirtualny świat, w którym ty, podobnie jak tysiące innych graczy, tworzysz swojego bohatera i udajesz się w poszukiwaniu przygody w towarzystwie prawdziwych przyjaciół lub w całym legionie.

Oto historia walki z potężnym balaurem i zaciekłą konfrontacją światów jasnych i ciemnych. Saga dzielności i honoru, przyjaźni i nienawiści, dzielnych bohaterów i niekończących się bitew, tragedii całej planety.
Zamrożone pustynie Asmodeusza, zielone lasy Elios i bezdenne otchłanie Otchłani czekają na swoich bohaterów.

Fabuła opowiada o globalnej konfrontacji pomiędzy trzema rasami: balaurami sterowanymi sztuczną inteligencją, tj. rasę smoków, a także Elyosów (w wersji europejskiej - Elios) i Asmodianów, kontrolowanych przez graczy. Po Kataklizmie, raz zjednoczona Atreya, podzielona na dwie części, Wieża Wieczności zamieniła się w ruiny, a smoki wyleciały z planety. A teraz Elyosi, mieszkańcy Jasnej Strony i Asmodianie żyjący po Ciemnej Stronie, muszą się przeciwstawić sobie nawzajem, a Balaurowie, chcąc schwytać Atreusa.Aion: The Tower of Eternity to gra komputerowa typu RPG w gatunku MMORPG, oparta na wiecznej walce dwóch ras gier i łączy PvP i PvE w świecie fantasy.
Tagi: MMORPG, wojenne
AION