Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

Blog


WIELKI TURNIEJ.
Od 1 czerwca 20019 w grach ŁOWCA ZOMBI i OBROŃCA GALAKTYKI rozpoczyna się wielki konkurs dla aktywnych graczy z cennymi nagrodami.
Co można wygrać:
ŁOWCY ZOMBI:
- słuchawki gamingowe virtual 7.1 Genesis Radon 720
- klawiatura hybrydowa Genesis Thor 200 RGB
- mysz dla graczy Genesis Xenon 330
OBROŃCY GALAKTYKI:
- plecak Genesis Pallad 400
- klawiaturę hybrydową Genesis Thor 200 RGB
- mysz dla graczy Genesis Xenon 330
oraz wiele innych wirtualnych nagród dotyczących #gier

Finał konkursu: 30 czerwca 2019.Życzę powodzenia w grze.

ŁOWCY ZOMBI

Wejdź do apokaliptycznego świata gry Łowcy Zombi i daj się wciągnąć do rywalizacji w Turnieju Aktywności. W tej specjalnej turniejowej formie, najwięksi wojownicy na serwerze, pojedynkują się o miano najtwardszego czempiona!
Graj regularnie w Łowców Zombi i zbieraj specjalne Punkty Aktywności w wybranych modułach gry. Każdego dnia możesz zdobyć określoną, maksymalną ilość punktów, dlatego bardzo ważne jest, byś codziennie zaglądał gry i realizował nakreślone zadania. Weź udział w walce w Twojej Przygodzie, pokonaj przeciwników w klatce, weź udział w Napadzie i pokonaj przeciwnika w Ataku na Bunkier; stań na wysokości zadania i wejdź do TOP 10 graczy, a jeśli będziesz najlepszy na końcu Turnieju, otrzymasz także superciekawe nagrody rzeczowe.
Sponsorem nagród dla TOP 3 graczy jest producent foteli gamingowych - firma Pro-Gamer.pl. Za pierwsze miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym fotel gamingowy Aguri, 1000 Monet, Skrzynkę Cyborga, Skrzynkę Pełną Części oraz inne wirtualne „skarby” dla Twojego bohatera. Jest o co walczyć, a szczególnie, że w puli nagród jest jeszcze karta podarunkowa na kwotę 100 zł do sklepu Pro-Gamer.pl, gamingowa podkładka pod mysz i unikatowe nagrody wirtualne do wygrania dla bohatera. W ramach nagród pocieszenia możesz odebrać wybrane nagrody w ramach specjalnych progów punktowych, które odblokujesz po osiągnięciu wskazanej ilości Punktów Aktywności.
Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 28 lutego 2019 o 23:59:59.
Łowcy Zombi to polska darmowa gra o zombi, w której zostaniesz jednym z dzielnych łowców nieumarłych. Tajemniczy wirus, w błyskawicznym tempie, rozprzestrzenia się po wschodnim wybrzeżu USA. Na ulicach zapanował chaos i śmierć, ponieważ zabójczy wirus nie tylko odbiera życie zainfekowanym: umarli wracają, jako agresywne zombi. Stań do walki i zarejestruj się już teraz, by wziąć udział pasjonującej rywalizacji.

OBROŃCY GALAKTYKI

Zobacz świat przyszłości, w którym kolonizacja na jednej z planet skończyła się obudzeniem pradawnego zła. W grze Obrońcy Galaktyki ruszył specjalny turniej, w którym najwięksi wojownicy, pojedynkują się o miano najwaleczniejszego z nich.
Graj regularnie w Obrońców Galaktyki i zbieraj specjalne Punkty Aktywności w wybranych modułach gry. Każdego dnia możesz zdobyć maksymalną ilość punktów, dlatego codziennie loguj się do gry i wykonuj nakreślone zadania. Weź udział w walce w Twojej Przygodzie, pokonaj przeciwników w Starciu, weź udział w Ataku Sfory i pokonaj przeciwnika w Twierdzy Cyborgów; stań na wysokości zadania i wejdź do TOP 10 graczy, a jeśli będziesz najlepszy na końcu Turnieju, otrzymasz także cenne nagrody rzeczowe.
Za pierwsze miejsce w konkursie przewidziano cenne nagrody w tym fotel gamingowy Aguri, 1000 Kredytów, Skrzynkę Tytana, Skrzynkę Pełną Części oraz inne wirtualne „skarby” dla Twojego herosa. Jest o co walczyć, a szczególnie, że w puli nagród jest jeszcze karta podarunkowa na kwotę 100 zł do sklepu Pro-Gamer.pl, gamingowa podkładka pod mysz i olbrzymia ilość nagród wirtualnych. Sponsorem nagród dla TOP 3 graczy jest producent foteli gamingowych - firma Pro-Gamer.pl. Możesz zagwarantować sobie specjalne dodatkowe nagrody, jeśli osiągniesz wybrane ilości Punktów Aktywności – odblokujesz w ten sposób nagrody za Progi Punktowe.
Jeśli zarejestrowałeś się już w grze wejdź w zakładkę Ranking, a wyświetlisz bieżące wyniki rywalizacji. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 28 lutego 2019 o 23:59:59.
Obrońcy Galaktyki to wciągająca gra MMO, która wciągnie Cię w niesamowitą przygodę w nieznanej części kosmosu. Widmo śmiertelnego zagrożenia zawisło nad galaktyką i tylko Ty możesz powstrzymać siły mroku. Otrzymujesz pilne zlecenie, by zbadać los kolonistów na planecie X52 z którą wszelki kontakt został gwałtownie zerwany… 

OBROŃCY GALAKTYKI

W popularnej grze mobilnej Obrońcy Galaktyki, rozpoczął się właśnie turniej, który ma zadecydować, kto jest najtwardszym wojownikiem w galaktyce. Zostań jednym ze zwycięzców rywalizacji i ciesz się z wyśmienitych nagród za zajęcie jednego z 10 najwyższych miejsc!

Za zwycięstwo lub jedno z premiowanych miejsc, przygotowano cenne nagrody! 

Top 1 - Zestaw Kosmicznego Imprezowicza (głośnik bezprzewodowy, pendrive), 40000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością. 
Top 2 - Zestaw Galaktycznego Audiofila (słuchawki bezprzewodowe, powerbank), 20000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością. 
Top 3 - Zestaw Obrońcy Galaktyki (zabawkowy kosmiczny pistolet, koszulka, termos), 15000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością. 
Za dalsze miejsca konkursowe (top 10) przewidziano cenne wirtualne nagrody, które zasilą konto Twojego Obrońcy!

Obrońcy Galaktyki to fascynująca darmowa gra MMO, która wciągnie Cię w emocjonującą kosmiczną przygodę. Widmo śmiertelnego zagrożenia zawisło nad galaktyką i tylko Ty możesz ją ocalić. Wszystko zaczyna się od zwykłego zlecenia, by zbadać los kolonistów na planecie X52 z którymi wszelki kontakt został zerwany.
Źródło: http://funhub.pl/


Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości wciąż trwają! Z tej okazji studio Wargaming przygotowało specjalną promocję dla nowych graczy World of Tanks i World of Warships.

Każdy nowy gracz, który zarejestruje się w grze w dniach 13-20 listopada 2018, otrzyma wyjątkowe bonusy. Na fanów World of Tanks czeka M22 LOCUST - mały czołg PREMIUM, stworzony zimą 1941 roku przez firmę Marmon-Herrington.

Fani World of Warships otrzymają za darmo 2 000 000 kredytów i ALBANY II.
Wykorzystaj tę promocję do reklamy tych świetnych gier wojennych. Pamiętaj, że promocja jest ważna tylko do 20 listopada 2018!

Na stronie gry dla dzieci pojawiło się kilka nowości.  Warto tam zajrzeć. Miłej zabawy.

ŁOWCY ZOMBI 2.0

Łowcy Zombi: Apokalipsa to jedna z najpopularniejszych polskich gier o zombi, w której wcielisz się w tytułowego Łowcę i zmierzysz ze śmiertelnym wirusem. Teraz nowa i ulepszona wersja gry, zaprasza wszystkich śmiałków do przeżycia przygody życia.
Gra nie tylko na urządzenia mobilne.Aby otrzymać kod, wejdź do gry i wpisz Lowcy2, a otrzymasz prezent 200 Monet.Nawałnica Zombi – nowy tryb #gry w grze Łowcy Zombi. Współpracuj z innymi graczami i odpieraj ataki #Zombi!

Najnowsza #gra na polskim rynku Total War: Arena. Twórcy World of TanksWorld of Warships stworzyli pasjonujęce dzieło które przenosi nas w czasy starożytnego Rzymu. 
Wciel się w postać Juliusza Cezara z Rzymu, Leonidasa ze Sparty, Arminiusza z Germanii i wielu innych, którzy dodają nowe rozdziały do swoich upartych wyczynów. Wykorzystaj swój umysł i siłę, aby zbudować armię i stać się siłą, z którą należy liczyć się na starożytnych polach bitew.
Doskonała grafika, dla początkujących nieodzowny samouczek. 
W to nie można nie zagrać. Zagraj teraz!!!

Polska, świetnie rozwijająca się produkcja wkracza na szerokie wody! Islandoom to gra przeglądarkowa, której fabuła została osadzona w morskim świecie. Ta strategiczno-ekonomiczna pozycja z elementami RPG o wyjątkowym klimacie zyskuje na popularności i przyciąga coraz więcej graczy.
Z okazji otwarcia czwartego świata możemy liczyć na ogrom nowości. Zarówno tych dotyczących mechaniki gry, jak i tych związanych z oprawą graficzną. Jesteś typem samotnego wilka? To dobrze się składa bowiem producent wprowadził do najnowszego świata tryb single player. Gracz będzie mógł wykonywać w pojedynkę nowe misje i stawić czoło masie nowych, ciekawych zadań na specjalnej mapie wyzwań.
Dodatkowo w trybie single player gracz będzie miał możliwość uczestniczenia w zadaniach dziennych, które będą odrębna częścią rozgrywki w stosunku do mapy wyzwań.

Zmieni się również sama forma wykonywania zadań głównej linii fabularnej oraz jej przedstawienie graficzne. Przybędą nam także dodatkowe postacie. Każda z nich będzie miała dla nas zadania z zupełnie odrębnych dziedzin. Forma listy zadań stanie się dużo bardziej przyjazna i czytelna dla gracza, a same zadania staną się ciekawsze i bardziej rozbudowane.

Kolejną zmianę zauważymy również w bonusie dziennym. W tym aspekcie gry rozbudowano zawartości bonusów z jednego sektora (surowce) na trzy (surowce, przedmioty oraz tajemnicze skrzynie).

Islandoom to ciekawa, nietuzinkowa i ambitna pozycja, która nie pozwala oderwać się od komputera. Produkcję śmiało można polecić zarówno weteranom gier przeglądarkowych, jak i użytkownikom rozpoczynającym swoją przygodę ze strategią. To godziny dobrej zabawy i gwarantowana satysfakcja z rozgrywki.
Z okazji wspomnianej premiery czwartego serwera producent przewidział niespodziankę dla wszystkich graczy Islandoom! Aby skorzystać z niej należy w zakładce premium wkleić następujący kod: U8DR36C36TZD i odebrać darmowe punkty premium!

W grze ISLANDOOM został otwarty nowy świat. Zobacz jakie przygody czekają na Ciebie w darmowej grze przeglądarkowej. Świat podbojów morskich stoi otworem. Bądź kreatywny i wznieś się na wyżyny w budowie swojego imperium.

Legends of Honor to nowa gra strategiczna akcji MMO autorstwa Goodgame Studios. Przeglądaj świat dzięki swojemu bohaterowi i doświadczaj bitewnych akcji 
 
Burze.dzis.net
Mapa burzowa Europy
Mapa burzowa Polski
Rise Of Angels