Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

BlogNawałnica Zombi – nowy tryb #gry w grze Łowcy Zombi. Współpracuj z innymi graczami i odpieraj ataki #Zombi!

Najnowsza #gra na polskim rynku Total War: Arena. Twórcy World of TanksWorld of Warships stworzyli pasjonujęce dzieło które przenosi nas w czasy starożytnego Rzymu. 
Wciel się w postać Juliusza Cezara z Rzymu, Leonidasa ze Sparty, Arminiusza z Germanii i wielu innych, którzy dodają nowe rozdziały do swoich upartych wyczynów. Wykorzystaj swój umysł i siłę, aby zbudować armię i stać się siłą, z którą należy liczyć się na starożytnych polach bitew.
Doskonała grafika, dla początkujących nieodzowny samouczek. 
W to nie można nie zagrać. Zagraj teraz!!!

Polska, świetnie rozwijająca się produkcja wkracza na szerokie wody! Islandoom to gra przeglądarkowa, której fabuła została osadzona w morskim świecie. Ta strategiczno-ekonomiczna pozycja z elementami RPG o wyjątkowym klimacie zyskuje na popularności i przyciąga coraz więcej graczy.
Z okazji otwarcia czwartego świata możemy liczyć na ogrom nowości. Zarówno tych dotyczących mechaniki gry, jak i tych związanych z oprawą graficzną. Jesteś typem samotnego wilka? To dobrze się składa bowiem producent wprowadził do najnowszego świata tryb single player. Gracz będzie mógł wykonywać w pojedynkę nowe misje i stawić czoło masie nowych, ciekawych zadań na specjalnej mapie wyzwań.
Dodatkowo w trybie single player gracz będzie miał możliwość uczestniczenia w zadaniach dziennych, które będą odrębna częścią rozgrywki w stosunku do mapy wyzwań.

Zmieni się również sama forma wykonywania zadań głównej linii fabularnej oraz jej przedstawienie graficzne. Przybędą nam także dodatkowe postacie. Każda z nich będzie miała dla nas zadania z zupełnie odrębnych dziedzin. Forma listy zadań stanie się dużo bardziej przyjazna i czytelna dla gracza, a same zadania staną się ciekawsze i bardziej rozbudowane.

Kolejną zmianę zauważymy również w bonusie dziennym. W tym aspekcie gry rozbudowano zawartości bonusów z jednego sektora (surowce) na trzy (surowce, przedmioty oraz tajemnicze skrzynie).

Islandoom to ciekawa, nietuzinkowa i ambitna pozycja, która nie pozwala oderwać się od komputera. Produkcję śmiało można polecić zarówno weteranom gier przeglądarkowych, jak i użytkownikom rozpoczynającym swoją przygodę ze strategią. To godziny dobrej zabawy i gwarantowana satysfakcja z rozgrywki.
Z okazji wspomnianej premiery czwartego serwera producent przewidział niespodziankę dla wszystkich graczy Islandoom! Aby skorzystać z niej należy w zakładce premium wkleić następujący kod: U8DR36C36TZD i odebrać darmowe punkty premium!

W grze ISLANDOOM został otwarty nowy świat. Zobacz jakie przygody czekają na Ciebie w darmowej grze przeglądarkowej. Świat podbojów morskich stoi otworem. Bądź kreatywny i wznieś się na wyżyny w budowie swojego imperium.

Legends of Honor to nowa gra strategiczna akcji MMO autorstwa Goodgame Studios. Przeglądaj świat dzięki swojemu bohaterowi i doświadczaj bitewnych akcji 
Burze.dzis.net
Mapa burzowa Europy
Mapa burzowa Polski