Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

Blog

OBROŃCY GALAKTYKI

W popularnej grze mobilnej Obrońcy Galaktyki, rozpoczął się właśnie turniej, który ma zadecydować, kto jest najtwardszym wojownikiem w galaktyce. Zostań jednym ze zwycięzców rywalizacji i ciesz się z wyśmienitych nagród za zajęcie jednego z 10 najwyższych miejsc!

Za zwycięstwo lub jedno z premiowanych miejsc, przygotowano cenne nagrody! 

Top 1 - Zestaw Kosmicznego Imprezowicza (głośnik bezprzewodowy, pendrive), 40000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością. 
Top 2 - Zestaw Galaktycznego Audiofila (słuchawki bezprzewodowe, powerbank), 20000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością. 
Top 3 - Zestaw Obrońcy Galaktyki (zabawkowy kosmiczny pistolet, koszulka, termos), 15000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością. 
Za dalsze miejsca konkursowe (top 10) przewidziano cenne wirtualne nagrody, które zasilą konto Twojego Obrońcy!

Obrońcy Galaktyki to fascynująca darmowa gra MMO, która wciągnie Cię w emocjonującą kosmiczną przygodę. Widmo śmiertelnego zagrożenia zawisło nad galaktyką i tylko Ty możesz ją ocalić. Wszystko zaczyna się od zwykłego zlecenia, by zbadać los kolonistów na planecie X52 z którymi wszelki kontakt został zerwany.
Źródło: http://funhub.pl/


Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości wciąż trwają! Z tej okazji studio Wargaming przygotowało specjalną promocję dla nowych graczy World of Tanks i World of Warships.

Każdy nowy gracz, który zarejestruje się w grze w dniach 13-20 listopada 2018, otrzyma wyjątkowe bonusy. Na fanów World of Tanks czeka M22 LOCUST - mały czołg PREMIUM, stworzony zimą 1941 roku przez firmę Marmon-Herrington.

Fani World of Warships otrzymają za darmo 2 000 000 kredytów i ALBANY II.
Wykorzystaj tę promocję do reklamy tych świetnych gier wojennych. Pamiętaj, że promocja jest ważna tylko do 20 listopada 2018!

Na stronie gry dla dzieci pojawiło się kilka nowości.  Warto tam zajrzeć. Miłej zabawy.

ŁOWCY ZOMBI 2.0

Łowcy Zombi: Apokalipsa to jedna z najpopularniejszych polskich gier o zombi, w której wcielisz się w tytułowego Łowcę i zmierzysz ze śmiertelnym wirusem. Teraz nowa i ulepszona wersja gry, zaprasza wszystkich śmiałków do przeżycia przygody życia.
Gra nie tylko na urządzenia mobilne.Aby otrzymać kod, wejdź do gry i wpisz Lowcy2, a otrzymasz prezent 200 Monet.Nawałnica Zombi – nowy tryb #gry w grze Łowcy Zombi. Współpracuj z innymi graczami i odpieraj ataki #Zombi!

Najnowsza #gra na polskim rynku Total War: Arena. Twórcy World of TanksWorld of Warships stworzyli pasjonujęce dzieło które przenosi nas w czasy starożytnego Rzymu. 
Wciel się w postać Juliusza Cezara z Rzymu, Leonidasa ze Sparty, Arminiusza z Germanii i wielu innych, którzy dodają nowe rozdziały do swoich upartych wyczynów. Wykorzystaj swój umysł i siłę, aby zbudować armię i stać się siłą, z którą należy liczyć się na starożytnych polach bitew.
Doskonała grafika, dla początkujących nieodzowny samouczek. 
W to nie można nie zagrać. Zagraj teraz!!!

Polska, świetnie rozwijająca się produkcja wkracza na szerokie wody! Islandoom to gra przeglądarkowa, której fabuła została osadzona w morskim świecie. Ta strategiczno-ekonomiczna pozycja z elementami RPG o wyjątkowym klimacie zyskuje na popularności i przyciąga coraz więcej graczy.
Z okazji otwarcia czwartego świata możemy liczyć na ogrom nowości. Zarówno tych dotyczących mechaniki gry, jak i tych związanych z oprawą graficzną. Jesteś typem samotnego wilka? To dobrze się składa bowiem producent wprowadził do najnowszego świata tryb single player. Gracz będzie mógł wykonywać w pojedynkę nowe misje i stawić czoło masie nowych, ciekawych zadań na specjalnej mapie wyzwań.
Dodatkowo w trybie single player gracz będzie miał możliwość uczestniczenia w zadaniach dziennych, które będą odrębna częścią rozgrywki w stosunku do mapy wyzwań.

Zmieni się również sama forma wykonywania zadań głównej linii fabularnej oraz jej przedstawienie graficzne. Przybędą nam także dodatkowe postacie. Każda z nich będzie miała dla nas zadania z zupełnie odrębnych dziedzin. Forma listy zadań stanie się dużo bardziej przyjazna i czytelna dla gracza, a same zadania staną się ciekawsze i bardziej rozbudowane.

Kolejną zmianę zauważymy również w bonusie dziennym. W tym aspekcie gry rozbudowano zawartości bonusów z jednego sektora (surowce) na trzy (surowce, przedmioty oraz tajemnicze skrzynie).

Islandoom to ciekawa, nietuzinkowa i ambitna pozycja, która nie pozwala oderwać się od komputera. Produkcję śmiało można polecić zarówno weteranom gier przeglądarkowych, jak i użytkownikom rozpoczynającym swoją przygodę ze strategią. To godziny dobrej zabawy i gwarantowana satysfakcja z rozgrywki.
Z okazji wspomnianej premiery czwartego serwera producent przewidział niespodziankę dla wszystkich graczy Islandoom! Aby skorzystać z niej należy w zakładce premium wkleić następujący kod: U8DR36C36TZD i odebrać darmowe punkty premium!

W grze ISLANDOOM został otwarty nowy świat. Zobacz jakie przygody czekają na Ciebie w darmowej grze przeglądarkowej. Świat podbojów morskich stoi otworem. Bądź kreatywny i wznieś się na wyżyny w budowie swojego imperium.

Legends of Honor to nowa gra strategiczna akcji MMO autorstwa Goodgame Studios. Przeglądaj świat dzięki swojemu bohaterowi i doświadczaj bitewnych akcji 
 
Burze.dzis.net
Mapa burzowa Europy
Mapa burzowa Polski
MyFlightSearch WW