Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

CROWFALL


Crowfall to MMORPG oparty na współpracy gracza i konflikcie w decydujących i skończonych kampaniach. Odwieczne królestwa są stworzonymi przez graczy miastami i ośrodkami, w których gracze, którzy dojdą do władzy, mogą rządzić według własnego uznania. Tymczasem każdy świat kampanii jest ogromną, generowaną proceduralnie mapą z własnym zestawem warunków zwycięstwa. Podczas kampanii przeciwnicy będą zderzać się ze swoimi zasobami, zanim ten świat kampanii zostanie ostatecznie zniszczony na zawsze. Gracze będą się łączyć i rywalizować z innymi o chwałę, bogactwo i moc, ścigając się o zwycięstwo między sobą i nieustanną falę Głodu w wiecznej wojnie tronowej.
Crowfall nadchodzi na PC w 2017 roku i jest obecnie w wersji pre-alpha.
ŚWIATY KAMPANII - Zobacz bogate światy powoli niszczone przez Głód. Postacie w grze są trwałe, ale światy kampanii już nie. Każdy świat jest niepowtarzalny, co oznacza, że w każdej kampanii rozgrywka o podbój terytorium będzie inna.

Każdy świat kampanii będzie istniał przez z góry określony czas - zazwyczaj od jednego do trzech miesięcy. W tym czasie w grze przewinie się cały rok: wiosny, lata, jesieni i zimy. Przez całą kampanię, światy stają się coraz bardziej złowrogie i zabójcze, ponieważ ziemię trawi Głód, przerażającą moc zniszczenia, która uwalnia legiony nieumarłych w każdym zakątku ziemi. Na koniec zimy świat kampanii ulega unicestwieniu i kampania się kończy. Ogłaszany jest zwycięzca, mapa jest wymazywana, a świat zostaje na zawsze wyłączony. Gracze wracają do swych Wiecznych Królestw, aby podliczyć łupy i wylizać rany zanim wybiorą kolejną kampanię. WIECZNE KRÓLESTWA - Obmyśl strategię, organizuj i rządź W przeciwieństwie do kampanii, te światy są trwałe oraz w pełni zarządzane i władane przez graczy. To tutaj znajduje się tron, symbol nieustającej walki o władzę i chwałę.

Gracze, jako prawdziwi suwerenni władcy, mogą podzielić swoje włości na prowincje i oddać je pod zarząd innych graczy w zamian za ich wierność. Następnie gildie mogą wykorzystywać te podwaliny swojej potęgi na światach kampanii. NISZCZENIE I TWORZENIE - Nadaj światu kształt wedle własnego życzenia Crowfall wytworzy niekończącą się serię niepowtarzalnych i interesujących światów kampanii, które gracze będą mogli przekopywać, kształtować, podbijać i niszczyć.

Mapy kampanii są generowane proceduralnie. Proces tworzenia każdej góry, lasu, rzeki, zamku czy opuszczonej wioski został zautomatyzowany, co sprawia, że początek każdej kampanii jest nową szansą na eksplorację i odkrycia. EKONOMIA OPARTA NA GRACZACH - Zbuduj i władaj światem Ekonomia jest kontrolowana przez graczy, co pozwala na daleko idącą specjalizację i współpracę na drodze do bogactwa. Aby osiągnąć najwięcej, gracze powinni łączyć się w grupy i współpracować. 

Gracze będą musieli eksplorować światy kampanii w poszukiwaniu cennych surowców. Po znalezieniu surowców trzeba je wydobyć, chronić i przetransportować, aby rzemieślnicy mogli wykorzystać je do wytworzenia cennych przedmiotów i artefaktów
UZYSKAJ POTĘGĘ BEZ GRINDOWANIA - Umiejętności znaczą więcej niż czas Crowfall eliminuje konieczność wykonywania monotonnych działań w celu zdobycia przedmiotów i doświadczenia. Postęp dokonuje się poprzez pasywne szkolenie, co oznacza, że postaci mogą wybrać do trzech umiejętności, w których będą się szkolić, niezależnie od tego czy są online czy nie. Dzięki temu każdy ma szansę dojść do władzy nawet, jeżeli czas na osiągnięcie tego celu mocno się różni pomiędzy poszczególnymi graczami. CZEMPIONI BOGÓW - Potężne, wieczne postacie Gracze to nieśmiertelnymi czempioni bogów. Światy kampanii pojawiają się i znikają, ale Twoi bohaterowie będą żyli wiecznie, podobnie jak w większości gier z gatunku MMO. Gdy skończy się jedna kampania, postępy i zdobyte łupy wojenne zabierasz do następnej kampanii.

Możliwe jest stworzenie i zarządzanie wieloma postaciami oraz uczestniczenie w wielu kampaniach jednocześnie, przy czym każda postać może mieć wyjątkowe moce, umiejętności i zasoby.. WIELOKLASOWY SYSTEM - Wielowarstwowa personalizacja Bohaterowie są tworzeni przy użyciu rozbudowanego systemu wieloklasowego, w którym zalety i wady operają się na punktach. Rozpoczynasz od podstawowego archetypu i dodajesz wady. Następnie klasy mogą awansować i przyjąć do trzech profesji tworząc potężne, ale elastyczne archetypy.

O CROWFALL Crowfall jest nadchodzącą się grą typu MMORPG, której powstanie było możliwe dzięki crowdfundingowi, w który zaangażowało się ponad 30 tysięcy zwolenników. Do tej pory udało się w ten sposób zebrać ponad 7 milionów dolarów.

Crowfall jest produkowana przez ArtCraft Entertainment (ACE), zespół doświadczonych ekspertów zaprawionych w tworzeniu gier MMO.

Założyciele ACE, J. Todd Coleman i Gordon Walton, są odpowiedzialni za jedne z najbardziej kultowych i innowacyjnych gier typu MMO w historii, takich jak Star Wars Galaxies, Shadowbane, Ultima Online, Wizard 101, Pirate 101, Star Wars: The Old Republic i Sims Online.

Crowfall w skrócie: a. Produkowany przez ArtCraft Entertainment (ACE) b. Wydawany w Europie przez Travian Games c. Gatunek: MMORPG d. Platforma: PC z Windows 7, 8 lub 10 z zainstalowanym klientem gry e. Minimalne wymagania: 8 GB RAM, karta graficzna 2 GB g. Kup raz na zawsze, nie wymaga subskrypcji h. Pakiety wsparcia zawierające grę już od 45 € są dostępne na Crowfall.com
Opcje WALKA O TRON MMO tysiące graczy skupionych na walce o dominację prowadzoną w trybie PvP na dużą skalę KAMPANIE Z ROZSTRZYGNIĘCIAMI pozwalają graczom i gildiom odnosić definitywne zwycięstwo na różnych światach WIECZNE KRÓLESTWA Miejsca, gdzie gracze mogą współpracować w celu stworzenia i utrzymania trwałego źródła potęgi NIEŚMIERTELNI CZEMPIONI posłani przez bogów gracze będą walczyć z trawiącą świat wrogą mocą nazywaną Głodem NISZCZENIE I TWORZENIE pozwala graczom kształtować światy, wznosić struktury obronne oraz niszczyć je u przeciwników. EKONOMIA OPARTA NA GRACZACH wnosi głębię i specjalizację oraz konieczność współpracy, wszystko jest zbudowane i w posiadaniu graczy. LOJALNOŚĆ I WIERNOŚĆ daje graczom szansę na zebranie w WIECZNYCH KRÓLESTWACH dużego poparcia lub utworzenie silnych sojuszy z równymi sobie, nadawanie ziem, a nawet na zbieranie podatków. DROGA DO WŁADZY BEZ GRINDOWANIA pasywny i offlinowy trening oznacza, że poświęcając mniej czasu na grę nie straci się szansy na sławę. GŁĘBIA ROZWOJU POSTACI oferuje zaawansowaną wieloklasowość i specjalizacje u wielu postaci w ramach jednego konta SŁAWA, BOGACTWO I WŁADZA to nagrody dla tych, którzy podbiją wrogów dzięki umiejętnościom, strategii i współpracy

O ARTCRAFT ENTERTAINMENT, Inc. Mająca swoją siedzibę w Austin, w Texasie, ArtCraft Entertainment, Inc. jest niezależnym producentem i wydawcą interaktywnej rozrywki dla klientów na całym świecie. Firma tworzy i publikuje produkty na wiele platform. ArtCraft jest częścią tętniącej życiem społeczności programistów gier z Austin, która obejmuje prawie 100 firm i ponad dwa tysiące twórców gier.

O TRAVIAN GAMES GMBH Travian Games GmbH z siedzibą w Monachium jest światowej sławy producentem i wydawcą własnych gier online. Firma oferuje swoim klientom złożone, wielowarstwowe światy pełne przygód, które inspirują graczy swoją głębią i gwarantują im długotrwałą przyjemność z grania. Zmotywowany zespół produkuje i sprzedaje rozrywkę online dla wszystkich grup wiekowych. Aktualnie Travian Games ma w swojej ofercie następujące gry: Crowfall, goalunited Legends, goalunited PRO, Miramagia, Rail Nation, Travian: Legends, Travian: Kingdoms i UnitedGP. Zostały one przetłumaczone na nawet 39 języków, dzięki czemu cieszą one fanów rozrywki płynącej z długotrwałych gier na całym świecie.