Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

Forge of Empires

Forge of Empires to gra o strategiach budowania miasta. 

Forge of Empires to gra o strategiach budowania miasta ze studia Innogames.

W grze Forge of Empires można zbudować własne miasto i poznać całą historię z jej perspektywy - od epoki kamienia przez wieki. Odkryj nowe technologie, które pojawiają się w nowej erze. Pozostaw znak wyjątkowymi, współczesnymi budynkami i stwórz gigantyczną metropolię, która nie ma sobie równych. Zwiększ swoje imperium dzięki zaawansowanym strategicznym kampaniom i wykwalifikowanym działaniom w Forge of Empires. Stwórz swój własny świat: Zbuduj swoje imperium!

Gra strategiczna Forge of Empires przeprowadzi Cię przez różne epoki - poznaj nowe typy budynków i technologie, aby dalej rozwijać swoją osadę. Sprostaj wyzwaniom kampanii dla pojedynczego gracza, dopóki nie obstawisz całego kontynentu lub nie rywalizuj z innymi graczami w trybie wieloosobowym. W grze przeglądarkowej Forge of Empires, poświęć się badaniu i opracowaniu bardziej zaawansowanych jednostek bojowych, innowacyjnych produktów i spektakularnych budynków. Namiętni budowniczowie będą mieli wiele możliwości rozwoju i upiększenia swoich miast w tej grze strategicznej. Dobre umiejętności ekonomiczne są niezbędne w Forge of Empires, aby sfinansować wzrost twojego imperium z pieniędzy podatników swoich mieszkańców.
Ale nie wszystko jest spokojne w Forge of Empires. Walcz podniecające bitwy, korzystaj z różnych jednostek i wykorzystaj indywidualne cechy terenu, aby wygrać. Na polu bitwy możesz wziąć komputer lub dać innym graczom lekcję w strategii walki. Steruj losem swojego imperium: Kuźnia Imperiów!
Forge of Empire
Gra strategiczna dla miasta
Epoki czasu
Zbuduj wspaniałe miasto
Prowadź od wieków
Eksploruj i badaj
Pełna kampania dla jednego gracza
Walcz z przyjaciółmi i wrogami Ponad 50.000.000 zarejestrowanych graczy