Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

FORTNITE

Fortnite to gra o przetrwaniu w piaskownicy, osadzona we współczesnej Ziemi, gdzie nagłe pojawienie się ogólnoświatowej burzy powoduje zniknięcie 98% populacji świata, a stwory zombie przypominają, że atakują resztę. Ma do czterech graczy współpracujących w różnych misjach na losowo generowanych mapach w celu zbierania zasobów, budowania fortyfikacji wokół celów obronnych, które mają pomóc w walce z burzą i chronić ocalałych, a także skonstruować broń i pułapki do walki z falami tych stworzeń które próbują zniszczyć cele. Gracze zdobywają nagrody dzięki tym misjom, aby ulepszyć bohaterów, zespoły wsparcia i arsenał schematów broni i pułapek, aby móc wziąć udział w trudniejszych misjach.
Fortnite
Battle Royale - Powód, dla którego wszyscy tu jesteśmy! Darmowa gra w 100 man Battle Royale z szybką rozgrywką i odrobiną gromadzenia zasobów / budowania bazy!
Build & Survive - inspirowane grami takimi jak Rust, Minecraft i Left 4 Dead. Gra w trybie kooperacji wymaga od graczy łączenia się, aby przetrwać. Zarówno walka, jak i rzemiosło są niezwykle dopracowane.
Cztery klasy - graj jako komandos, ninja, konstruktor lub śmieciarz. Każda klasa ma swoje unikalne zdolności i profity.
Potężny silnik - pierwsza gra napędzana Unreal 4 z Epic Games. Świetna grafika, interfejs i muzyka.Wartość produkcji - unikalny styl artystyczny, wysoka liczba klatek na sekundę i płynna rozgrywka.