Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

 GRY DARMOWE ONLINE, RPG, MMO, PvP

TOP50 Gry
Tagi: strategiczne
            Panzar
Panzar
Panzar jest opartą na drużynie grą wieloosobową online, trójstronną akcją 3D. Dynamiczna, spektakularna rozgrywka, nowoczesna grafika, różnorodność lokalizacji i klas postaci, zaawansowany system klanowy - to główne powody, dla których Panzar jest tak popularny zarówno wśród popularnych, jak i profesjonalnych graczy w krajach WNP i Europie. Turnieje w różnej skali odbywają się często - rekreacyjnie, organizowane przez graczy i oficjalne, z dużą ilością widzów i znaczącymi nagrodami pieniężnymi. Oprócz bitew PvP, gra zawiera również rozległe lokalizacje PvE dla przygód drużynowych i rajdów bossów. Panzar został przetłumaczony na wiele europejskich języków i jest darmową grą obsługiwaną przez mikropożyczki. Tagi: gry akcji
                   Forge of Empires
Forge of Empire
W grze Forge of Empires można zbudować własne miasto i poznać całą historię z jej perspektywy - od epoki kamienia przez wieki. Odkryj nowe technologie, które pojawiają się w nowej erze. Pozostaw znak wyjątkowymi, współczesnymi budynkami i stwórz gigantyczną metropolię, która nie ma sobie równych. Zwiększ swoje imperium dzięki zaawansowanym strategicznym kampaniom i wykwalifikowanym działaniom w Forge of Empires. Stwórz swój własny świat: Zbuduj swoje imperium!

                            Tera
Tera
Aion
- malowniczy fantazyjny klimat gry,
- zadziwiające efekty i animacje,
- silnik Unreal Engine,
- pięknie dopracowane krajobrazy i przestrzenie oraz bogate w detale lokacje – góry, pustynie i dżungle,
- 8 możliwych archetypów: Wojownicy, Czarodzieje, Slayerzy, Lancerzy, Mistycy, Kapłani, Barbarzyńcy i Łucznicy,
- nowatorski świetnie zaprojektowany system walki,
- dynamiczny system polityczny, dzięki któremu gracze mogą ustalać strefę PvP, wpływać na gospodarkę i jej rozwój, wybierać sojuszników, przestawiać NPC, a nawet odbierać władzę dominującej grupy.
Aion
Fabuła opowiada o globalnej konfrontacji pomiędzy trzema rasami: balaurami sterowanymi sztuczną inteligencją, tj. rasę smoków, a także Elyosów (w wersji europejskiej - Elios) i Asmodianów, kontrolowanych przez graczy. Po Kataklizmie, raz zjednoczona Atreya, podzielona na dwie części, Wieża Wieczności zamieniła się w ruiny, a smoki wyleciały z planety. A teraz Elyosi, mieszkańcy Jasnej Strony i Asmodianie żyjący po Ciemnej Stronie, muszą się przeciwstawić sobie nawzajem, a Balaurowie, chcąc schwytać Atreusa.Aion: The Tower of Eternity to gra komputerowa typu RPG w gatunku MMORPG, oparta na wiecznej walce dwóch ras gier i łączy PvP i PvE w świecie fantasy.Tagi:  wojenne
             Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans [SOI] RU + Many GEOs
Vikings: War of Clans to darmowa gra przeglądarkowa i mobilna, w której odkryjesz niebezpieczny świat Wikingów! Jeśli chcesz dołączyć do nieustraszonych, skandynawskich wojowników, koniecznie musisz zagrać. Grę stworzył zespół Plarium Global Ltd, twórcy takich hitów jak na przykład Soldiers Inc: Mobile Warfare. Vikings: War of Clans to strategiczna, darmowa gra dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i przeglądarki internetowe. To świetny tytuł dla kogoś, kto chciałby poprowadzić dzielnych wojowników do bitwy, podbić świat i udowodnić swoją potęgę graczom z całego świata. Gra jest typową strategią z rzutem izometrycznym, co na pewno zadowoli fanów sprawdzonych rozwiązań. Tych jest w Vikings: War of Clans bardzo dużo. Sam gamepley jest bardzo prosty i znany z innych gier tego typu, takich jak chociażby Red Alert czy StarCraft. Tym razem jednak zamiast robotów, pokierujemy grupą dzielnych Wikingów. Do wyboru mamy też inne frakcje!
Źródło: http://funhub.pl  Tagi: strategiczne,     wojennne,   mobilne
                              Crossout
CROSSOUT to darmowa gra post-apokaliptyczna w stylu MMO. Zbuduj unikalne maszyny bojowe z niezliczonych części zamiennych, jeździj nimi bezpośrednio w walce i zniszcz wrogów w wybuchowych bitwach PvP online! Unikalne pojazdy, opracowane przez graczy korzystających z szerokiego wachlarza dostępnych części: od zwinnych buggy po ciężkie pojazdy terenowe lub platformy bojowe na polach antygrawitacyjnych. Pełna swoboda kreatywności i tysiące możliwych kombinacji: Utwórz pojazdy o dowolnym kształcie z szeroką gamą części, z szeroką gamą zbroi i broni, które pomogą Ci wesprzeć arsenał. Ogromny arsenał broni: od pilarki do wiertarek, karabinów maszynowych po wyrzutnie rakiet. Możesz także tworzyć nowe i zaawansowane części i wystawiać je na targach w grze. Oprócz walki PvP, dołącz do misji PvE, gdzie można walczyć z wrogami napędzanymi AI. Podczas zdobywania doświadczenia z bitew, poprawisz również swoją pozycję, odblokujesz nowe części, uzyskasz dostęp do nowych planów, misji i przestrzeni dyskowej.  Źródło: http://funhub.pl/    Tagi:   akcji
               The Pride of Taern
The Pride of Taern to polska gra MMORPG, która łączy w sobie cechy klasycznych, izometrycznych RPG-ów z dynamicznym turowym systemem walki i dojrzałą, nieliniową fabułą. Dołącz do tysięcy graczy online, którzy już od 6-ciu lat przemierzają ogromny świat The Pride of Taern, wypróbuj nasz unikalny system walki, odkrywaj ogromny świat i po prostu baw się dobrze.

W The Pride of Taern znajdziesz 300 lokacji, 466 potworów, 774 bohaterów niezależnych, 40 bossów, setki potężnych przedmiotów do odnalezienia i nieskończona ilość losowo generowanego sprzętu do zdobycia. Ponad 100 questów, dynamiczne eventy i niezliczoną ilość godzin emocjonującej gry.


Tagi:  strategiczne
                 Runes of Magic
Runes of Magic
Runes of Magic to typowa gra MMORPG rozgrywająca się w świecie fantasy. Na wstępie tworzymy postaś, gdzie musimy wybrać jedną z trzech nacji Elfy, Krasnoludy, lub Ludzie. Następnie musimy zdecydować kim zostaniemy, a wybór jest ogromny: Czarnoksiężnik, Czempion, Druid, Kapłan, Mag, Łotr, Strażnik, Rycerz, Zwiadowca albo Wojownik. Gdy przejdziemy wstępną fazę wkraczamy w świat magii i czarów. W grze wykonujemy zadania, jak i eliminujemy przeciwników za co otrzymujemy punkty doświadczenia i w ten sposób możemy rozwijać swoją postać. Ważną rolę odgrywają kamienie runiczne które ulepszają nasze wyposażenie. Jeżeli lubisz fantasy to jest to gra od której się nie oderwiesz.Tagi: strategiczne , magia
                      KingsAge
Gry Strategiczne Online
KingsAge to darmowa gra przeglądarkowa z elementami RPG osadzona w średniowieczu. Celem gry jesst jak największe przejęcie wpływów nad osadami innych graczy. Na początku musisz rozbudować swoją osadę oraz zadbać o jej ekonomię, czyli musisz wydobywać surowce takie jak: kamień, drewno oraz rudę. Następny etap to silna armia dzięki której będziesz mógł podbijać inne osady. Nie zapomnij o zawieraniu sojusz co ułatwi Ci podbój i podniesie prestiż. Odkryj w sobie żyłkę stratega i pokaż innym jaką siłę posiadasz.
Gra posiada rozbudowany samouczek więc dla początkujących w takiego typu grach nie będzie problemu. Ciekawym elementem w KingsAge jest bonus nocny trwający od północy do ósmej rano więc możesz spać spokojnie. Pokaż innym na co cię stać!!


Tagi:  strategiczne , wojenne
                         BiteFight
Bitefight
BiteFight to gra MMO w której wcielasz się w rolę wampira lub wilkołaka. Polując na ludzi lub innych graczy będziesz zbierać doświadczenie które pomoże Ci się wspinać w hierarchii najlepszego drapieżcy. Na początku rozpoczynasz ataki na małej farmie by później przenieść się do małego miasteczka a w efekcie finalnym do wielkomiejskiej metropolii. W przerwach między atakami będziesz musiał robudować swoją kryjówkę. Czasami też będziesz musiał odwiedzić tajemnicze miasto gdzie znajdziesz wiele misji do wykonania. Bitefight to jedna z lepszych gier RPG z elementami przeglądarkowymi. Miasto wampirów czeka na Ciebie.
Tagi:  strategiczne
                        Gladiatus
Gladiatus
Gladiatus to typowa gra przeglądarkowa która przeniesie Cię do czasów starozytnego Rzymu gdzie wcielisz się w rolę gladiatora. Na arenie stoczysz walki ze smokami, minotaurami, demonami,mumiami i innymi różnymi stworami ze starożytności.
W pierwszym etapie gry rozbudować swoją postać, walczyć nie tylko z komputerem ale również z innymi graczami co pozwoli Ci na zwiększenie prestiżu i wyższej lokaty w rankingu. Na wyższych poziomach gry będziesz również toczyć bitwy poza areną oraz podbijać inne kraje. W grze będziesz miał też do wykonania różnorodne zadania. Gladiatus to znakomita gra przeglądarkowa z elementami RPG w której sława i bogactwo czekają na Ciebie.Tagi:   strategiczne , wojenne
                       Battleknight
Battleknight
Battleknight to gra z kategorii RPG-MMO, gdzie wkraczasz do krainy Caldean. Jako rycerz rozpoczniesz walkę z jej przywódcą aby stać się pełnoprawnym rycerzem. Do pokonania będziesz miał pospolitych bandytów, czarnoksiężników, węże morskie, syreny i inne potwory. W każdej misji możesz stanąć po stronie dobra lub zła. Gra jest dedykowana dla fanów RPG, gier fantasy, magii i czarów. Stoczone bitwy samotnie lub z innymi graczami w mrocznej krainie Caldean dadzą Ci wiele satysfakcji i rozrywki.

                       Elsword
Elsword
Gra online Elsword utrzymana jest w stylu japońskiej mangi. Decydując się na wejście w świat jednej z pięciu grywalnych mas, otrzymasz charakterystyczny zestaw cech i umiejętności. Wyboru warto dokonać uważnie, gdyż może on przesądzić o Twoich losach w grze. W kolejnym etapie wyruszysz w podróż, której celem będzie odnalezienie kawałków rozbitego kryształu i przywrócenie ładu i spokoju na świecie.Podróżować będziesz samotnie lub w grupie liczącej maksymalnie czterech członków. Liczne niebezpieczeństwa, wrogowie, jak również nowe wyzwania, które staną na Twojej drodze podniosą atrakcyjność gry i z pewnością nie pozwolą Ci się nudzić. W drogę!Tagi: akcji , magia
                   World of Warships
World of Warships [SOI] Many GEOs
World of Warships to darmowy symulator wojenny MMO, w którym zagracie gigantycznymi stalowymi okrętami. Za grą stoją twórcy World of Tanks, Wargaming.net, a więc studio bardzo doświadczone w temacie symulacji wojennych. Dostaniesz pod swoją kontrolę wielki okręt i będziesz nim walczył na akwenach całego świata. Inni gracze będą Ci, albo towarzyszyć, jako wsparcie, albo walczyć naprzeciw Ciebie. Bitwy na śmierć i życie – to jest właśnie World of Warships! Twórcy przygotowali modele jednostek, w oparciu o znane z XX wieku okręty wojenne. Rozgrywka jest toczona w różnych trybach, jednak najważniejszym elementem rozgrywki jest walka pomiędzy graczami. Ich statystki, możliwości i wygląd zostały doskonale odwzorowane, ale wciąż mamy możliwość ich modyfikacji. Ulepszanie, wymiana czy zmiana koloru – wybór należy do Ciebie!
Źródło: http://funhub.pl 
                            Metin2
Metin2
                          Ikariam
Wejdź do magicznego świata Metin2, opowiedz się po jednej z trzech zwaśnionych stron i uratuj go przed zagładą. To bezpłatne MMORPG przeniesie Cię w odmęty prawdziwej przygody i walki o przyszły kształt świata. Od momentu wybrania swojej przynależności do określonego królestwa będziesz narażony na niebezpieczeństwa ze strony innych nacji, monstrualnych stworów i nieznanych chorób, które opanowały świat po przerażającym deszczu meteorytów. W Metin2 będziesz jednym z najdzielniejszych herosów i przeżyjesz niezapomnianą przygodę i to za darmo. Wybierz swojego bohatera i walcz, by zyskać przychylność zbawiciela i najwyższego Smoczego Boga. Rozwiniesz swoją postać i pokonasz na swojej drodze setki niebezpiecznych potworów, które czyhają na Ciebie co krok.
Źródło: http://funhub.pl 

Tagi:   strategiczne ,  wojenne
Ikariam
W darmowej grze strategicznej Ikariam poznasz taką Grecję, jakiej jeszcze nigdy nie widziałeś. Jako mądry zarządca niewielkiego kawała wyspy, przekształcisz ją w niedługim czasie w dynamiczne i prosperujące państwo. Zaprezentuj się jako zręcznych i inteligentny strateg i mądrze zawieraj sojusze z okolicznymi miastami. Bądź mądrym zarządcą – dobieraj wydobycie wybranych surowców do potrzeb poddanych i ustal na co jest największe zapotrzebowanie. Ikariam to żywa, bardzo kolorowa grafika, która przypadnie do gustu każdemu fanowi gier przeglądarkowych. Rekrutuj najwybitniejszych obywateli do Akademii i rozwiń swoje miasto, by zapewniło Ci nie tylko stabilny rozwój państwa, ale i przewagę technologiczną nad Twoimi wrogami. W Ikariam rozwiniesz swoje miasta i za darmo, stworzysz antyczną potęgę o jakiej nawet nie śniłeś. Zagraj za darmo już dzisiaj!
Źródło: http://funhub.pl
Tagi:   wojenne ,  strategiczne
                          OGame
OGame
Ogame pozwala na swobodną penetrację przestrzeni kosmicznej, podboje planet i bogacenie się dzięki drogocennym surowcom.Przestrzeń kosmiczna w Ogame to źródło nieprzebranych skarbów. Wydobywaj trzy najważniejsze surowce - metal, kryształ i deuter, które znajdziesz na ukrytych gdzieś w kosmosie planetach. Rozwijaj nowoczesne technologie, poprawiaj system obronny swojego terytorium i kontroluj dostępną ilość energii. Zastanów się nad odpowiednią strategią - będziesz budował satelity słoneczne czy elektrownie? Postawisz na rozwój floty kosmicznej, a może będziesz zawierał cenne sojusze handlowe?Uważaj - gra nie kończy się wraz z Twoim odejściem od monitora... możesz zostać zaatakowany nawet we śnie.
 Źródło: http://funhub.pl


Tagi:  strategiczne
                         4Story
4Story
4story opowiada historię dwóch, niezwykle walecznych, jednak skłóconych ze sobą narodów świata Iberii: Valorian oraz Derion. Dzisiaj i Ty możesz dołączyć do wojny, którą nieustannie prowadzą ze sobą od wieków. Otwórz się na świat, jaki prezentuje Iberia i stań po stronie jednego z wybranych narodów. Bierz udział w walkach, ogromnych bitwach i strategicznych zagraniach. Zrób wszystko, aby zapewnić swojego nowemu królestwu spokój i odkrywać głęboko zakopane tajemnice, które mogą decydować o losach walecznych narodów. Działaj, a bardzo szybko zostaniesz zauważonych przez pamiętliwą historię, która wpisuje na swoich kartach imiona tylko najpotężniejszych władców. Chcesz udowodnić swoją wielkość? 4story czeka na każdego nowego gracza!
Źródło: http://funhub.pl 

Tagi: strategiczne   
                        Khan Wars
Khan Wars to wyjątkowa gra, której akcja toczy się w średniowieczu. Dołącz do setek graczy, którzy zdecydowali się dołączyć swoją postać do Khan WarsZa darmo, bez żadnego ściągania - zarejestruj się i rozpocznij swoją przygodę podboju złowrogich nacji. Możesz wybrać jeden z 11 bardzo silnych narodów, którym chcesz rozpocząć własną bitwę. Masz możliwość zastosowania bardzo złożonych strategii walki w czasie rzeczywistym i szkolenia aż 16 różnych jednostek i sprzętów. Dodatkowo możesz rozbudowywać budynki, szkolić kolejne umiejętności i rozwijać własną postać. Zapisz się własnym imieniem na kartach historii w KhanWars! Konkuruj z innymi graczami i poznaj smak prawdziwej bitwy! Już dziś możesz się zarejestrować.
 Źródło: http://funhub.pl 


Tagi:   wojenne ,  strategiczne
                        Wizard 101
Wizard101
Wizard101 to darmowa gra MMORPG osadzona w bajkowym świecie. Jest obowiązkową pozycją dla wszystkich fanów sztuczek magicznych i czarów. Na samym początku, odpowiadając na kilka pytań zostaniesz przydzielony do właściwej dla Ciebie szkoły magii. Podczas nauki, dowiesz się jak władać potężnymi czarami, a także zdobędziesz doświadczenie w posługiwaniu się rozmaitymi sztuczkami. W dalszej części rozgrywki pozwoli ci to na obronę miasta magów przed ciemnymi siłami zła. Grając w Wizard101, czaruj, walcz, broń swojej szkoły, a przede wszystkim rozwijaj swoją postać, aby władać potężnymi mocami i stać się największym czarodziejem. Tutaj liczy się wytrwałość i umiejętność taktycznego myślenia podczas turowych magicznych walk. Pobierz klienta gry i zanurz się w niesamowity świat magii i czarodziejskich mocy już teraz!
Źródło: http://funhub.pl 

Tagi: magia , wojenne ,  strategiczne
                          NosTale
NosTale
Nostale zabierze Cię w świat magii, jakiego nie zaznałeś w żadnej
innej grze fantasy. Będziesz przemierzać fantastyczną krainę jako
łucznik, wojownik lub mag, walcząc w grupie lub w pojedynkę z
niezliczoną hordą potworów. Po drodze dowiesz się wiele na temat krain, po których podróżujesz – ważną rolę pełnią w nich anioły, demony, bogowie i nimfy. Odkryjesz swoje magiczne talenty do oswajania zwierząt oraz zjednywania sobie kompanów podróży. Dodatkowo, do gry można zaprosić swoich znajomych, by świętować z nimi swoje zwycięstwa. Kolejną ciekawą opcją jest możliwość udekorowania swojej posiadłości, poprzez upiększenie tarasu bądź ogrodu. Tagi:  magia ,     
                      Star Conflict
Gry Online
Star Conflict to rewelacyjny i darmowy symulator kosmiczny, rzucający graczy w odmęt międzygwiezdnej wojny o dominację. Gra skupia się na wieloosobowych bitwach kosmicznych, w których może brać udział kilkudziesięciu graczy po obu stronach. Star Conflict został wyprodukowany przez studio Star Gem, należące do Gaijin Entertainment, znane już na rynku darmowych gier, za sprawą hitu War Thunder. Tym razem twórcy zabierają nas w odległą przestrzeń kosmiczną, gdzie aktualnie trwa intergalaktyczna wojna o kontrolę nad bezcennymi surowcami. Wybierz jedną z trzech frakcji i wyleć na spotkanie wyjątkowej przygodzie. Tutaj nie ma grawitacji, a statek kosmiczny zachowuje się zupełnie inaczej niż samolot! Zarejestruj się już teraz, a stopniowo odblokujesz dostęp do dziesiątek fantastycznych statków kosmicznych i przeżyjesz niezapomniane bitwy PvP w kosmosie!
Źródło: http://funhub.pl 
Tagi:  wojenne , akcji
             Legends of Honor
Legends of Honor to opracowana gra strategiczna MMO
i dostarczone przez Goodgame Studios. Freeto-play
tytuł osadzony w średniowiecznej krainie wyróżnia się dzięki temu
skupić się na szybkiej, taktycznej i zróżnicowanej rozgrywce. Dodatkowo
do klasycznych atutów gatunku, Legends of
Honor zawiera również elementy odgrywania ról i czasu rzeczywistegostrategia.
               Wojna Tytanów
Wojna Tytanów to darmowa gra akcji RPG, która zrzesza coraz większe grono graczy. Zwaśnione ze sobą rody Asura i Boreasz walczą przeciw sobie nieprzerwanie o chwałę i zwycięstwo. Dla wielu ostatnim starciem staje się bitwa w Dolinie Nieśmiertelnych. Wojna, przygoda i braterstwo – wszystko to czeka na graczy, którzy wcielą się w rolę Tytanów! Celem gry jest osiągnięcie największej potęgi i podbicie całego świata, stając po jednej ze stron konfliktu. Kolorowa grafika doskonale ucieleśnia świat targany konfliktem, gdzie wojna i chwała przeplatają się w nieustającym rytuale. Dołącz do grona graczy i oddaj się niesamowitym pojedynkom pomiędzy najpotężniejszymi graczami. Wojna Tytanów nie wymaga pobierania i jest dostępna w oknie przeglądarki internetowej za darmo. Warto dodać, że została stworzona w całości w języku polskim.
Źródło: http://funhub.pl 
Tagi:      strategiczne , MMORPG , mobilne
           Obrońcy Galaktyki
Dowiedz się więcej i stwórz już teraz postać Obrońcy Galaktyki! To początek niezwykle ekscytującej przygody, jaką możesz przeżyć w jednym z trybów gry, w którym dowiesz się co stało się na planecie X52. Rozwijaj swojego herosa i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj najpotężniejsze przedmioty w grze i walcz z najtrudniejszymi przeciwnikami.