Darmowe gry, gry online! gry! Darmowe gry online. Gry darmowe online. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!!

DARMOWE GRY STRATEGICZNE, WOJENNE, MMO, RPG, PRZEGLĄDARKOWE

                          Tera
TERA PL
- malowniczy fantazyjny klimat gry,
- zadziwiające efekty i animacje,
- silnik Unreal Engine,
- pięknie dopracowane krajobrazy i przestrzenie oraz bogate w detale lokacje – góry, pustynie i dżungle,
- 8 możliwych archetypów: Wojownicy, Czarodzieje, Slayerzy, Lancerzy, Mistycy, Kapłani, Barbarzyńcy i Łucznicy,
- nowatorski świetnie zaprojektowany system walki,
- dynamiczny system polityczny, dzięki któremu gracze mogą ustalać strefę PvP, wpływać na gospodarkę i jej rozwój, wybierać sojuszników, przestawiać NPC, a nawet odbierać władzę dominującej grupy.
          Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans to darmowa gra przeglądarkowa i mobilna, w której odkryjesz niebezpieczny świat Wikingów! Jeśli chcesz dołączyć do nieustraszonych, skandynawskich wojowników, koniecznie musisz zagrać. Grę stworzył zespół Plarium Global Ltd, twórcy takich hitów jak na przykład Soldiers Inc: Mobile Warfare. Vikings: War of Clans to strategiczna, darmowa gra dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i przeglądarki internetowe. To świetny tytuł dla kogoś, kto chciałby poprowadzić dzielnych wojowników do bitwy, podbić świat i udowodnić swoją potęgę graczom z całego świata. Gra jest typową strategią z rzutem izometrycznym, co na pewno zadowoli fanów sprawdzonych rozwiązań. Tych jest w Vikings: War of Clans bardzo dużo. Sam gamepley jest bardzo prosty i znany z innych gier tego typu, takich jak chociażby Red Alert czy StarCraft. Tym razem jednak zamiast robotów, pokierujemy grupą dzielnych Wikingów. Do wyboru mamy też inne frakcje!
Źródło: http://funhub.pl   Tagi: strategiczne,     wojennne,   mobilne
                        Travian
Travian to klasyczna darmowa gra strategiczna na przeglądarki, w której rozwiniesz własną osadę i wcielisz się w Rzymian, Teutonów lub Galów. Każdy może powołać do życia własną osadę, rozbudowywać ją, handlować z innymi graczami oraz powoływać armię, która będzie bronić osady, albo atakować innych graczy. Gra ciągle się rozwija, a w świecie Travian pojawiają się kolejne udoskonalenia, które pozytywnie wpływają na sposób oraz dynamikę gry. Jeżeli chcesz sprawdzić się w roli lidera, zarejestruj się w grze już dzisiaj. Stwórz własny, maksymalnie niezależny świat, który stanie się Twoją wirtualną potęgą. Wszystkie możliwości gry stoją przed Tobą i czekają, aż wyciągniesz po nie rękę. Zaczniesz swoją walkę o własne ziemie? Travian nie wymaga pobierania, a opiera się w całości o okno przeglądarki.
Źródło: http://funhub.pl

Tagi:   strategiczne  ,  wojenne
                       Lineage II
Lineage 2 to popularna darmowa gra MMORPG rodem z Korei, która przenosi graczy do bogatego świata fantasy. Za grę odpowiada doświadczone studio NCSoft mające bogate doświadczenie w produkcji MMO. Gracz wcieli się w reprezentanta jednej z ras i będzie przeżywał przygody wraz z innymi uczestnikami rozgrywki. Lineage 2 oferuje setki różnorodnych misji, kilkanaście wielkich i zróżnicowanych obszarów do eksploracji oraz dziesiątki miast – służą one, jako centra interakcji pomiędzy graczami. Gracze mogą partycypować masowych bitwach PvP, w których może brać udział kilkuset graczy jednocześnie. Niejako „na deser” przygotowano szczególnie trudne walki z olbrzymimi potworami (np. smokami i demonami).
Źródło: http://funhub.pl


Tagi:  MMORPG  ,  wojenne   
                      KingsAge
KingsAge to darmowa gra przeglądarkowa z elementami RPG osadzona w średniowieczu. Celem gry jets jak największe przejęcie wpływów nad osadami innych graczy. Na początku musisz rozbudować swoją osadę oraz zadbać o jej ekonomię, czyli musisz wydobywać surowce takie jak: kamień, drewno oraz rudę. Następny etap to silna armia dzięki której będziesz mógł podbijać inne osady. Nie zapomnij o zawieraniu sojusz co ułatwi Ci podbój i podniesie prestiż. Odkryj w sobie żyłkę stratega i pokaż innym jaką siłę posiadasz.
Gra posiada rozbudowany samouczek więc dla początkujących w takiego typu grach nie będzie problemu. Ciekawym elementem w KingsAge jest bonus nocny trwający od północy do ósmej rano więc możesz spać spokojnie. Pokaż innym na co cię stać!!Tagi:   MMORPG ,  wojenne
                       Battleknight
Battleknight to gra z kategorii RPG-MMO, gdzie wkraczasz do krainy Caldean. Jako rycerz rozpoczniesz walkę z jej przywódcą aby stać się pełnoprawnym rycerzem. Do pokonania będziesz miał pospolitych bandytów, czarnoksiężników, węże morskie, syreny i inne potwory. W każdej misji możesz stanąć po stronie dobra lub zła. Gra jest dedykowana dla fanów RPG, gier fantasy, magii i czarów. Stoczone bitwy samotnie lub z innymi graczami w mrocznej krainie Caldean dadzą Ci wiele satysfakcji i rozrywki.


Tagi:  MMORPG  , wojenne   
                         Bitefight
Bitefight to gra RPG w której wcielasz się w rolę wampira lub wilkołaka. Polując na ludzi lub innych graczy będziesz zbierać doświadczenie które pomoże Ci się wspinać w hierarchii najlepszego drapieżcy. Na początku rozpoczynasz ataki na małej farmie by później przenieść się do małego miasteczka a w efekcie finalnym do wielkomiejskiej metropolii. W przerwach między atakami będziesz musiał robudować swoją kryjówkę. Czasami też będziesz musiał odwiedzić tajemnicze miasto gdzie znajdziesz wiele misji do wykonania. Bitefight to jedna z lepszych gier RPG z elementami przeglądarkowymi. Miasto wampirów czeka na Ciebie.

Tagi: MMORPG
                        Gladiatus
Gladiatus to typowa gra przeglądarkowa która przeniesie Cię do czasów starozytnego Rzymu gdzie wcielisz się w rolę gladiatora. Na arenie stoczysz walki ze smokami, minotaurami, demonami,mumiami i innymi różnymi stworami ze starożytności.
W pierwszym etapie gry rozbudować swoją postać, walczyć nie tylko z komputerem ale również z innymi graczami co pozwoli Ci na zwiększenie prestiżu i wyższej lokaty w rankingu. Na wyższych poziomach gry będziesz również toczyć bitwy poza areną oraz podbijać inne kraje. W grze będziesz miał też do wykonania różnorodne zadania. Gladiatus to znakomita gra przeglądarkowa z elementami RPG w której sława i bogactwo czekają na Ciebie.
Tagi: MMORPG , wojenne
                       Islanderz
Islanderz to zupełnie darmowa gra przeglądarkowa, przenosząca graczy w niedaleką przyszłość. Katastrofa o charakterze globalnym niszczy cały znany świat - lądy zostały zatopione przez wodę ze stopionych w wyniku globalnego ocieplenia lodowców. Po zalaniu ziemi ocalali tylko nieliczni. To właśnie oni rozpoczynają tworzyć nowy świat Islanderz. Twoja przygoda zacznie się od dowodzenia na jednej z ocalałych wysp, którą będziesz mógł przekształcić w potęgę gospodarczą i wojskową. Zbuduj groźną armię, otocz wyspę instalacjami obronnymi, ulepszaj swoje okręty wojenne i siej zniszczenie w swojej okolicy. W grze będziesz mógł zawiązywać sojusze z innymi graczami a także stawać na ich czele dzięki czemu zawładniesz całym ocalałym Światem. Przygotuj strategię, walcz, zdobywaj surowce i odciśnij piętno na okolicznych wyspach. Islanderz zaprasza wszystkich do darmowej gry online!
Źródło: http://funhub.pl 


Tagi:   wojenneMMORPG   
                           Metin2
Wejdź do magicznego świata Metin2, opowiedz się po jednej z trzech zwaśnionych stron i uratuj go przed zagładą. To bezpłatne MMORPG przeniesie Cię w odmęty prawdziwej przygody i walki o przyszły kształt świata. Od momentu wybrania swojej przynależności do określonego królestwa będziesz narażony na niebezpieczeństwa ze strony innych nacji, monstrualnych stworów i nieznanych chorób, które opanowały świat po przerażającym deszczu meteorytów. W Metin2 będziesz jednym z najdzielniejszych herosów i przeżyjesz niezapomnianą przygodę i to za darmo. Wybierz swojego bohatera i walcz, by zyskać przychylność zbawiciela i najwyższego Smoczego Boga. Rozwiniesz swoją postać i pokonasz na swojej drodze setki niebezpiecznych potworów, które czyhają na Ciebie co krok.
Źródło: http://funhub.pl 


Tagi:  MMORPG , wojenne
                           4Story
4story opowiada historię dwóch, niezwykle walecznych, jednak skłóconych ze sobą narodów świata Iberii: Valorian oraz Derion. Dzisiaj i Ty możesz dołączyć do wojny, którą nieustannie prowadzą ze sobą od wieków. Otwórz się na świat, jaki prezentuje Iberia i stań po stronie jednego z wybranych narodów. Bierz udział w walkach, ogromnych bitwach i strategicznych zagraniach. Zrób wszystko, aby zapewnić swojego nowemu królestwu spokój i odkrywać głęboko zakopane tajemnice, które mogą decydować o losach walecznych narodów. Działaj, a bardzo szybko zostaniesz zauważonych przez pamiętliwą historię, która wpisuje na swoich kartach imiona tylko najpotężniejszych władców. Chcesz udowodnić swoją wielkość? 4story czeka na każdego nowego gracza!
Źródło: http://funhub.pl

Tagi:   MMORPG
                           Ikariam
                  World of Warships
W darmowej grze strategicznej Ikariam poznasz taką Grecję, jakiej jeszcze nigdy nie widziałeś. Jako mądry zarządca niewielkiego kawała wyspy, przekształcisz ją w niedługim czasie w dynamiczne i prosperujące państwo. Zaprezentuj się jako zręcznych i inteligentny strateg i mądrze zawieraj sojusze z okolicznymi miastami. Bądź mądrym zarządcą – dobieraj wydobycie wybranych surowców do potrzeb poddanych i ustal na co jest największe zapotrzebowanie. Ikariam to żywa, bardzo kolorowa grafika, która przypadnie do gustu każdemu fanowi gier przeglądarkowych. Rekrutuj najwybitniejszych obywateli do Akademii i rozwiń swoje miasto, by zapewniło Ci nie tylko stabilny rozwój państwa, ale i przewagę technologiczną nad Twoimi wrogami. W Ikariam rozwiniesz swoje miasta i za darmo, stworzysz antyczną potęgę o jakiej nawet nie śniłeś. Zagraj za darmo już dzisiaj!
Źródło: http://funhub.pl

Tagi: MMORPG  ,  wojenne   
World of Warships to darmowy symulator wojenny MMO, w którym zagracie gigantycznymi stalowymi okrętami. Za grą stoją twórcy World of Tanks, Wargaming.net, a więc studio bardzo doświadczone w temacie symulacji wojennych. Dostaniesz pod swoją kontrolę wielki okręt i będziesz nim walczył na akwenach całego świata. Inni gracze będą Ci, albo towarzyszyć, jako wsparcie, albo walczyć naprzeciw Ciebie. Bitwy na śmierć i życie – to jest właśnie World of Warships! Twórcy przygotowali modele jednostek, w oparciu o znane z XX wieku okręty wojenne. Rozgrywka jest toczona w różnych trybach, jednak najważniejszym elementem rozgrywki jest walka pomiędzy graczami. Ich statystki, możliwości i wygląd zostały doskonale odwzorowane, ale wciąż mamy możliwość ich modyfikacji. Ulepszanie, wymiana czy zmiana koloru – wybór należy do Ciebie!
Źródło: http://funhub.pl 
Tagi:  wojenne , MMORPG , akcji
                        Khan Wars
Khan Wars to wyjątkowa gra, której akcja toczy się w średniowieczu. Dołącz do setek graczy, którzy zdecydowali się dołączyć swoją postać do Khan WarsZa darmo, bez żadnego ściągania - zarejestruj się i rozpocznij swoją przygodę podboju złowrogich nacji. Możesz wybrać jeden z 11 bardzo silnych narodów, którym chcesz rozpocząć własną bitwę. Masz możliwość zastosowania bardzo złożonych strategii walki w czasie rzeczywistym i szkolenia aż 16 różnych jednostek i sprzętów. Dodatkowo możesz rozbudowywać budynki, szkolić kolejne umiejętności i rozwijać własną postać. Zapisz się własnym imieniem na kartach historii w KhanWars! Konkuruj z innymi graczami i poznaj smak prawdziwej bitwy! Już dziś możesz się zarejestrować.
Źródło: http://funhub.pl


Tagi: MMORPGwojenne   
                         OGame
Ogame pozwala na swobodną penetrację przestrzeni kosmicznej, podboje planet i bogacenie się dzięki drogocennym surowcom.Przestrzeń kosmiczna w Ogame to źródło nieprzebranych skarbów. Wydobywaj trzy najważniejsze surowce - metal, kryształ i deuter, które znajdziesz na ukrytych gdzieś w kosmosie planetach. Rozwijaj nowoczesne technologie, poprawiaj system obronny swojego terytorium i kontroluj dostępną ilość energii. Zastanów się nad odpowiednią strategią - będziesz budował satelity słoneczne czy elektrownie? Postawisz na rozwój floty kosmicznej, a może będziesz zawierał cenne sojusze handlowe?Uważaj - gra nie kończy się wraz z Twoim odejściem od monitora... możesz zostać zaatakowany nawet we śnie.
Źródło: http://funhub.pl


Tagi: MMORPG  
                        Wizard 101
Wizard101 to darmowa gra MMORPG osadzona w bajkowym świecie. Jest obowiązkową pozycją dla wszystkich fanów sztuczek magicznych i czarów. Na samym początku, odpowiadając na kilka pytań zostaniesz przydzielony do właściwej dla Ciebie szkoły magii. Podczas nauki, dowiesz się jak władać potężnymi czarami, a także zdobędziesz doświadczenie w posługiwaniu się rozmaitymi sztuczkami. W dalszej części rozgrywki pozwoli ci to na obronę miasta magów przed ciemnymi siłami zła. Grając w Wizard101, czaruj, walcz, broń swojej szkoły, a przede wszystkim rozwijaj swoją postać, aby władać potężnymi mocami i stać się największym czarodziejem. Tutaj liczy się wytrwałość i umiejętność taktycznego myślenia podczas turowych magicznych walk. Pobierz klienta gry i zanurz się w niesamowity świat magii i czarodziejskich mocy już teraz!
Źródło: http://funhub.pl 


                    Imperia Online
Imperia Online jest grą przeglądarkową osadzoną w krainie średniowiecza. Tytuł jest idealną propozycją dla wszystkich miłośników tej epoki, którzy dodatkowo lubią pogłówkować strategicznie podczas zabawy. Co czeka na rozpoczynających grę? Walka z przeciwnikiem, liczne podboje, rozbudowa średniowiecznej osady, produkcja surowców i historyczna przygoda! Zaczynasz od ważnej decyzji. Pierwszym krokiem jest przyłączenie się do jednej z dwóch światów – Nomadów lub Imperian. Zadomawiając się w grze poznajesz trzy dostępne mapy – globalną, imperialną oraz mapę prowincji. Zaczynasz ciężką pracę. Wznosisz budowle, starasz się o zajęcie dla ludności, trenujesz swoją armią. Dodatkowym wyzwaniem jest posługiwanie się wyłącznie białą bronią. Twoje starania krok po kroku zbliżają Cię do tryumfu. Miejscowość, która kiedyś była niewielką osadą będzie przeradzać się w piękne imperium, armia będzie rosnąć w siłę, a lokalna społeczność będzie cieszyć się dobrobytem. 
Źródło: http://funhub.pl  Tagi:  wojenne 
               Odlotowe Wieżowce
Celem strategicznej gry online Odlotowe Wieżowce jest zbudowanie jak najwyższego i najlepiej funkcjonującego wieżowca. Aby to uczynić, na początek należy dysponować odpowiednią ilością środków finansowych. W grze obowiązują dwie waluty: monety i banknoty. Liczba budowanych kondygnacji jest nieograniczona. Po zbudowaniu
każdej kolejnej z nich, gracz musi zdecydować co na niej umieścić. Piętro może mieć przeznaczenie mieszkaniowe lub biznesowe. Możliwości jest bardzo dużo. Po utworzeniu przedsiębiorstw, pojawia się potrzeba zatrudnienia pracowników. Ich odpowiedni wybór przez zwracanie uwagi na kwalifikacje i umiejętności poszczególnych osób jest gwarancją
sukcesu.Gra umożliwia kontrolowanie poczynań biznesowych, a także monitorowanie nastroju lokatorów. 
Źródło: http://funhub.plTagi:  mobilne
                       Pogromcy
Pogromcy to bezpłatna gra RPG online, w której możesz dać nura w niesamowity i pełen przygód świat fantasy. Stworzenie bohatera to pierwszy krok na drodze do bogactwa i bitewnej chwały! Chwytaj więc za miecz i walcz przeciw hordom potworów, dołączaj do klanów i rywalizuj z innymi graczami online. Będziesz miał do wyboru nie tylko tryb kampanii dla jednego gracza, ale również szereg różnych form PvP (gracz kontra gracz). Koloseum, Bitwy Bohaterów, wspólne wyprawy na Skarby Smoków – opcji spędzania czasu w grze jest mnóstwo, a wszystko dostępne bezpłatnie. Gra wymaga dostępu do Internetu, ale co najważniejsze, jest dostępna z poziomu przeglądarki twojego komputera i smartfonu! Możesz grać, gdzie tylko dusza zapragnie i mieć cały czas kontakt z grą online Pogromcy!
Źródło: http://funhub.pl/tag/strategiczne
                     War Thunder
War Thunder, czyli jeden z najlepszych darmowych symulatorów wojennych, łączących w sobie walki samolotów oraz bitwy stalowych pojazdów pancernych. Rozgrywka została zarówno o misje dla jednego gracza, jak i pełne emocji bitwy PvP. Zawalczysz USA, Niemcami, Japonią, Rosją oraz Wielką Brytanią - poznasz ich zarówno mocne, jak i słabe strony każdej z frakcji. Gra zawiera nie tylko samoloty śmigłowe, ale również podźwiękowe odrzutowce, które rozdzierają powietrze rykiem swoich silników. Będziesz miał do swojej dyspozycji kilkaset zróżnicowanych maszyn, zarówno do podniebnych walk szwadronów, jak i emocjonujących starć wojsk pancernych! Czołgi lekkie, średnie i ciężkie, niszczyciele czołgów i wyrzutnie pocisków rakietowych – War Thunder to prawdziwa uczta dla gracza. Będziesz ścierać się z nieprzyjacielem w okolicach Stalingradu, walczyć o wyspy Pacyfiku czy uczestniczyć w brutalnych walkach o Berlin. Podstawowe pytanie brzmi – którą frakcję wybierzesz?!
Źródło: http://funhub.pl   Tagi:    wojenne , akcji
                    SAOs Legend
Odkryj magiczny świat SAO's Legend, darmowej gry MMORPG w przeglądarce, która przeniesie cię w prawdziwą przygodę. Podróżuj przez wielki świat i weź udział w najtrudniejszych pojedynkach, wzmocnij swoją postać podczas rywalizacji z innymi graczami. Bierz udział w codziennych zadaniach, zbieraj magiczne przedmioty, a nawet poznaj wirtualną dziewczynę i z nią eksploruj świat gry. SAO's Legend oferuje zawartość dla pojedynczego gracza oraz tryby PvP (gracz kontra gracz), w których uczestnicy zmierzą się ze sobą w pojedynkach na śmierć i życie. Gra nie wymaga pobierania, przez co jest dostępna w oknie przeglądarki internetowej.
Źródło: http://funhub.pl


Tagi:   MMORPG , magia
                  My Little Farmies
W My Little Farmies zaangażujesz się w rozwój niewielkiej osady, która wymaga codziennej pracy i opieki. Przeniesiesz się do wirtualnej wioski, gdzie będziesz uprawiał rośliny i hodował zwierzęta gospodarskie. Po zebraniu płodów rolnych, będziesz starał się o ich szybką sprzedaż, aby mogły służyć mieszkańcom wioski w postaci wytworzonych produktów. Warto, aby Twoje produkty wyróżniały się konkurencyjnymi cenami. Poza tymi pracami, będziesz miał mnóstwo ciekawych zadań. Staniesz się architektem, budowniczym, rolnikiem, hodowcą roślin oraz sprawnym handlarzem – wszystko po to, by osada się sprawnie rozwijała. My Little Farmies to kolejna darmowa, przeglądarkowa symulacja farmerska studia Upjers. W porównaniu z innymi grami o podobnej tematyce, produkcje wyróżnia oryginalny styl grafiki, koncentracja na rozwoju osady oraz możliwość wytwarzania różnorodnych produktów. Zarejestruj się już teraz i graj za darmo!
Źródło: http://funhub.pl
Tagi:  dla dzieci   
                 Runes of Magic
Runes of Magic to typowa gra MMORPG rozgrywająca się w świecie fantasy. Na wstępie tworzymy postaś, gdzie musimy wybrać jedną z trzech nacji Elfy, Krasnoludy, lub Ludzie. Następnie musimy zdecydować kim zostaniemy, a wybór jest ogromny: Czarnoksiężnik, Czempion, Druid, Kapłan, Mag, Łotr, Strażnik, Rycerz, Zwiadowca albo Wojownik. Gdy przejdziemy wstępną fazę wkraczamy w świat magii i czarów. W grze wykonujemy zadania, jak i eliminujemy przeciwników za co otrzymujemy punkty doświadczenia i w ten sposób możemy rozwijać swoją postać. Ważną rolę odgrywają kamienie runiczne które ulepszają nasze wyposażenie. Jeżeli lubisz fantasy to jest to gra od której się nie oderwiesz.Tagi:  MMORPG magia