Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

ONLINE DARMOWE GRY WOJENNE DO POBRANIA PRZELĄDARKOWE

Total battle [SOI]  Many Geos
                         Warface
Warface
Warface to strzelanka oparta na współpracy drużynowej, pełna akcji i współzawodnictwa, stosów trybów gry i bogactwa broni, z którymi gracze mogą sobie poradzić. Gracze mogą wybierać jako Strzelcy, Medycy, Snajperzy lub Inżynierowie, gdy łączą siły i próbują wykorzenić czarną frakcję Blackwooda w trybie Co-op lub wybrać swoje rogi boczne i rogi z innymi graczami w bitwach Versus.


Tagi: akcji
                Legends of Honor
Legends of Honor to opracowana gra strategiczna MMO
i dostarczone przez Goodgame Studios. Freeto-play
tytuł osadzony w średniowiecznej krainie wyróżnia się dzięki temu
skupić się na szybkiej, taktycznej i zróżnicowanej rozgrywce. Dodatkowo
do klasycznych atutów gatunku, Legends of
Honor zawiera również elementy odgrywania ról i czasu rzeczywistegostrategia.                             Aion
AION
Fabuła opowiada o globalnej konfrontacji pomiędzy trzema rasami: balaurami sterowanymi sztuczną inteligencją, tj. rasę smoków, a także Elyosów (w wersji europejskiej - Elios) i Asmodianów, kontrolowanych przez graczy. Po Kataklizmie, raz zjednoczona Atreya, podzielona na dwie części, Wieża Wieczności zamieniła się w ruiny, a smoki wyleciały z planety. A teraz Elyosi, mieszkańcy Jasnej Strony i Asmodianie żyjący po Ciemnej Stronie, muszą się przeciwstawić sobie nawzajem, a Balaurowie, chcąc schwytać Atreusa.Aion: The Tower of Eternity to gra komputerowa typu RPG w gatunku MMORPG, oparta na wiecznej walce dwóch ras gier i łączy PvP i PvE w świecie fantasy.Tagi:  MMORPG
                          Tera
Tera
- malowniczy fantazyjny klimat gry,
- zadziwiające efekty i animacje,
- silnik Unreal Engine,
- pięknie dopracowane krajobrazy i przestrzenie oraz bogate w detale lokacje – góry, pustynie i dżungle,
- 8 możliwych archetypów: Wojownicy, Czarodzieje, Slayerzy, Lancerzy, Mistycy, Kapłani, Barbarzyńcy i Łucznicy,
- nowatorski świetnie zaprojektowany system walki,
- dynamiczny system polityczny, dzięki któremu gracze mogą ustalać strefę PvP, wpływać na gospodarkę i jej rozwój, wybierać sojuszników, przestawiać NPC, a nawet odbierać władzę dominującej grupy.
             Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans [SOI] WW
Vikings: War of Clans to darmowa gra przeglądarkowa i mobilna, w której odkryjesz niebezpieczny świat Wikingów! Jeśli chcesz dołączyć do nieustraszonych, skandynawskich wojowników, koniecznie musisz zagrać. Grę stworzył zespół Plarium Global Ltd, twórcy takich hitów jak na przykład Soldiers Inc: Mobile Warfare. Vikings: War of Clans to strategiczna, darmowa gra dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i przeglądarki internetowe. To świetny tytuł dla kogoś, kto chciałby poprowadzić dzielnych wojowników do bitwy, podbić świat i udowodnić swoją potęgę graczom z całego świata. Gra jest typową strategią z rzutem izometrycznym, co na pewno zadowoli fanów sprawdzonych rozwiązań. Tych jest w Vikings: War of Clans bardzo dużo. Sam gamepley jest bardzo prosty i znany z innych gier tego typu, takich jak chociażby Red Alert czy StarCraft. Tym razem jednak zamiast robotów, pokierujemy grupą dzielnych Wikingów. Do wyboru mamy też inne frakcje!
Źródło: http://funhub.pl    Tagi: strategiczne,     wojennne,   mobilne
                        Travian
Travian Legends
Travian to klasyczna darmowa gra strategiczna na przeglądarki, w której rozwiniesz własną osadę i wcielisz się w Rzymian, Teutonów lub Galów. Każdy może powołać do życia własną osadę, rozbudowywać ją, handlować z innymi graczami oraz powoływać armię, która będzie bronić osady, albo atakować innych graczy. Gra ciągle się rozwija, a w świecie Travian pojawiają się kolejne udoskonalenia, które pozytywnie wpływają na sposób oraz dynamikę gry. Jeżeli chcesz sprawdzić się w roli lidera, zarejestruj się w grze już dzisiaj. Stwórz własny, maksymalnie niezależny świat, który stanie się Twoją wirtualną potęgą. Wszystkie możliwości gry stoją przed Tobą i czekają, aż wyciągniesz po nie rękę. Zaczniesz swoją walkę o własne ziemie? Travian nie wymaga pobierania, a opiera się w całości o okno przeglądarki.
Źródło: http://funhub.pl

Tagi:   strategiczne   
                       Battleknight
Battleknight
Battleknight to gra z kategorii RPG-MMO, gdzie wkraczasz do krainy Caldean. Jako rycerz rozpoczniesz walkę z jej przywódcą aby stać się pełnoprawnym rycerzem. Do pokonania będziesz miał pospolitych bandytów, czarnoksiężników, węże morskie, syreny i inne potwory. W każdej misji możesz stanąć po stronie dobra lub zła. Gra jest dedykowana dla fanów RPG, gier fantasy, magii i czarów. Stoczone bitwy samotnie lub z innymi graczami w mrocznej krainie Caldean dadzą Ci wiele satysfakcji i rozrywki.

Tagi:  MMORPG , strategiczne
                           Metin2
Metin2
Wejdź do magicznego świata Metin2, opowiedz się po jednej z trzech zwaśnionych stron i uratuj go przed zagładą. To bezpłatne MMORPG przeniesie Cię w odmęty prawdziwej przygody i walki o przyszły kształt świata. Od momentu wybrania swojej przynależności do określonego królestwa będziesz narażony na niebezpieczeństwa ze strony innych nacji, monstrualnych stworów i nieznanych chorób, które opanowały świat po przerażającym deszczu meteorytów. W Metin2 będziesz jednym z najdzielniejszych herosów i przeżyjesz niezapomnianą przygodę i to za darmo. Wybierz swojego bohatera i walcz, by zyskać przychylność zbawiciela i najwyższego Smoczego Boga. Rozwiniesz swoją postać i pokonasz na swojej drodze setki niebezpiecznych potworów, które czyhają na Ciebie co krok.
Źródło: http://funhub.pl 

Tagi:  MMORPG , strategiczne 
                    World of Tanks
World of Tanks jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie darmowych gier , w której sterujesz realistycznie odwzorowanymi czołgami.Po pierwsze -gra wyróżnia się tematyką, podrugie - stopniem realizmu, po trzecie - daje możliwość zastosowania różnorodnej taktyki w rozgrywce, a po czwarte - jest niezwykłą hybrydą gatunkową. W najnowszej grze studia Wargaming, przejmujesz kontrolę na realistycznie odwzorowanym czołgiem, rozwijasz klasę swojej maszyny i doświadczenie załogi oraz uczestniczysz w starciach taktycznych, które wymagają zarówno myślenia jak i znakomitej zręczności. Pomimo wyglądu FPS-a gra posiada liczne elementy RPG oraz rozbudowanej strategii. Wszystko to zadecyduje o Twoim sukcesie lub porażce na polu bitwy.
Źródło: http://funhub.pl


Tagi:   akcji
                        Gladiatus
Gladiatus
Gladiatus to typowa gra przeglądarkowa która przeniesie Cię do czasów starozytnego Rzymu gdzie wcielisz się w rolę gladiatora. Na arenie stoczysz walki ze smokami, minotaurami, demonami,mumiami i innymi różnymi stworami ze starożytności.
W pierwszym etapie gry rozbudować swoją postać, walczyć nie tylko z komputerem ale również z innymi graczami co pozwoli Ci na zwiększenie prestiżu i wyższej lokaty w rankingu. Na wyższych poziomach gry będziesz również toczyć bitwy poza areną oraz podbijać inne kraje. W grze będziesz miał też do wykonania różnorodne zadania. Gladiatus to znakomita gra przeglądarkowa z elementami RPG w której sława i bogactwo czekają na Ciebie.Tagi:  MMORPG , strategiczne    
                        Khan Wars
Khan Wars to wyjątkowa gra, której akcja toczy się w średniowieczu. Dołącz do setek graczy, którzy zdecydowali się dołączyć swoją postać do Khan WarsZa darmo, bez żadnego ściągania - zarejestruj się i rozpocznij swoją przygodę podboju złowrogich nacji. Możesz wybrać jeden z 11 bardzo silnych narodów, którym chcesz rozpocząć własną bitwę. Masz możliwość zastosowania bardzo złożonych strategii walki w czasie rzeczywistym i szkolenia aż 16 różnych jednostek i sprzętów. Dodatkowo możesz rozbudowywać budynki, szkolić kolejne umiejętności i rozwijać własną postać. Zapisz się własnym imieniem na kartach historii w KhanWars! Konkuruj z innymi graczami i poznaj smak prawdziwej bitwy! Już dziś możesz się zarejestrować.
http://world-games.pl 


                  World of Warships
World of Warships to darmowy symulator wojenny MMO, w którym zagracie gigantycznymi stalowymi okrętami. Za grą stoją twórcy World of Tanks, Wargaming.net, a więc studio bardzo doświadczone w temacie symulacji wojennych. Dostaniesz pod swoją kontrolę wielki okręt i będziesz nim walczył na akwenach całego świata. Inni gracze będą Ci, albo towarzyszyć, jako wsparcie, albo walczyć naprzeciw Ciebie. Bitwy na śmierć i życie – to jest właśnie World of Warships! Twórcy przygotowali modele jednostek, w oparciu o znane z XX wieku okręty wojenne. Rozgrywka jest toczona w różnych trybach, jednak najważniejszym elementem rozgrywki jest walka pomiędzy graczami. Ich statystki, możliwości i wygląd zostały doskonale odwzorowane, ale wciąż mamy możliwość ich modyfikacji. Ulepszanie, wymiana czy zmiana koloru – wybór należy do Ciebie!
Źródło: http://funhub.pl 
Tagi:  strategiczne  , MMORPG  , akcji
                          Ikariam
Ikariam
W darmowej grze strategicznej Ikariam poznasz taką Grecję, jakiej jeszcze nigdy nie widziałeś. Jako mądry zarządca niewielkiego kawała wyspy, przekształcisz ją w niedługim czasie w dynamiczne i prosperujące państwo. Zaprezentuj się jako zręcznych i inteligentny strateg i mądrze zawieraj sojusze z okolicznymi miastami. Bądź mądrym zarządcą – dobieraj wydobycie wybranych surowców do potrzeb poddanych i ustal na co jest największe zapotrzebowanie. Ikariam to żywa, bardzo kolorowa grafika, która przypadnie do gustu każdemu fanowi gier przeglądarkowych. Rekrutuj najwybitniejszych obywateli do Akademii i rozwiń swoje miasto, by zapewniło Ci nie tylko stabilny rozwój państwa, ale i przewagę technologiczną nad Twoimi wrogami. W Ikariam rozwiniesz swoje miasta i za darmo, stworzysz antyczną potęgę o jakiej nawet nie śniłeś. Zagraj za darmo już dzisiaj!
Źródło: http://funhub.p
                        Wizard 101
Wizard101
Wizard101 to gra online typu multiplayer, osadzona w realiach szkoły czarów. Jest to przyjazna dla rodziny, wspomagająca kontakty interpersonalne gra dla dzieci i rodziców, wyróżniona wielokrotnie m.in. tytułem "Best Family Game" (Najlepsza gra dla całej rodziny).Twoim zadaniem jako adepta magii jest wzniesienie się do bohatera szkoły magii Kruczy Gaj i położenie kres złu zagrażającemu całemu światu Spirali. Podczas swoich fantastycznych przygód poznasz fascynujące obce kultury i stoczysz mnóstwo niebezpiecznych walk.
Żródło: http://funhub.pl
Tagi:    magiaMMORPG , 
                      KingsAge
Gry Strategiczne Online
KingsAge to darmowa gra przeglądarkowa z elementami RPG osadzona w średniowieczu. Celem gry jest jak największe przejęcie wpływów nad osadami innych graczy. Na początku musisz rozbudować swoją osadę oraz zadbać o jej ekonomię, czyli musisz wydobywać surowce takie jak: kamień, drewno oraz rudę. Następny etap to silna armia dzięki której będziesz mógł podbijać inne osady. Nie zapomnij o zawieraniu sojusz co ułatwi Ci podbój i podniesie prestiż. Odkryj w sobie żyłkę stratega i pokaż innym jaką siłę posiadasz.
Gra posiada rozbudowany samouczek więc dla początkujących w takiego typu grach nie będzie problemu. Ciekawym elementem w KingsAge jest bonus nocny trwający od północy do ósmej rano więc możesz spać spokojnie. Pokaż innym na co cię stać!!


Tagi:   MMORPG , strategiczne  
                      Pogromcy
Pogromcy to bezpłatna gra RPG online, w której możesz dać nura w niesamowity i pełen przygód świat fantasy. Stworzenie bohatera to pierwszy krok na drodze do bogactwa i bitewnej chwały! Chwytaj więc za miecz i walcz przeciw hordom potworów, dołączaj do klanów i rywalizuj z innymi graczami online. Będziesz miał do wyboru nie tylko tryb kampanii dla jednego gracza, ale również szereg różnych form PvP (gracz kontra gracz). Koloseum, Bitwy Bohaterów, wspólne wyprawy na Skarby Smoków – opcji spędzania czasu w grze jest mnóstwo, a wszystko dostępne bezpłatnie. Gra wymaga dostępu do Internetu, ale co najważniejsze, jest dostępna z poziomu przeglądarki twojego komputera i smartfonu! Możesz grać, gdzie tylko dusza zapragnie i mieć cały czas kontakt z grą online Pogromcy!
Tagi:        strategiczne , mobilne
                   Wojna Tytanów
Wojna Tytanów to darmowa gra akcji RPG, która zrzesza coraz większe grono graczy. Zwaśnione ze sobą rody Asura i Boreasz walczą przeciw sobie nieprzerwanie o chwałę i zwycięstwo. Dla wielu ostatnim starciem staje się bitwa w Dolinie Nieśmiertelnych. Wojna, przygoda i braterstwo – wszystko to czeka na graczy, którzy wcielą się w rolę Tytanów! Celem gry jest osiągnięcie największej potęgi i podbicie całego świata, stając po jednej ze stron konfliktu. Kolorowa grafika doskonale ucieleśnia świat targany konfliktem, gdzie wojna i chwała przeplatają się w nieustającym rytuale. Dołącz do grona graczy i oddaj się niesamowitym pojedynkom pomiędzy najpotężniejszymi graczami. Wojna Tytanów nie wymaga pobierania i jest dostępna w oknie przeglądarki internetowej za darmo. Warto dodać, że została stworzona w całości w języku polskim.
Źródło: http://funhub.pl 
Tagi:      strategiczne , MMORPG , mobilne
                      Khan Wars
Khan Wars to wyjątkowa gra, której akcja toczy się w średniowieczu. Dołącz do setek graczy, którzy zdecydowali się dołączyć swoją postać do Khan Wars. Za darmo, bez żadnego
ściągania - zarejestruj się i rozpocznij swoją przygodę podboju złowrogich nacji. Możesz wybrać jeden z 11 bardzo silnych narodów, którym chcesz rozpocząć własną bitwę. Masz możliwość zastosowania bardzo złożonych strategii walki w czasie rzeczywistym i szkolenia aż 16 różnych jednostek i sprzętów. Dodatkowo możesz rozbudowywać budynki, szkolić kolejne umiejętności i rozwijać własną postać. Zapisz się własnym imieniem na kartach historii w KhanWars! Konkuruj z innymi graczami i poznaj smak prawdziwej bitwy! Już dziś możesz się zarejestrować.
Źródło: http://funhub.pl


Tagi:     strategiczne , MMORPG
                      War Thunder
War Thunder, czyli jeden z najlepszych darmowych symulatorów wojennych, łączących w sobie walki samolotów oraz bitwy stalowych pojazdów pancernych. Rozgrywka została zarówno o misje dla jednego gracza, jak i pełne emocji bitwy PvP. Zawalczysz USA, Niemcami, Japonią, Rosją oraz Wielką Brytanią - poznasz ich zarówno mocne, jak i słabe strony każdej z frakcji. Gra zawiera nie tylko samoloty śmigłowe, ale również podźwiękowe odrzutowce, które rozdzierają powietrze rykiem swoich silników. Będziesz miał do swojej dyspozycji kilkaset zróżnicowanych maszyn, zarówno do podniebnych walk szwadronów, jak i emocjonujących starć wojsk pancernych! Czołgi lekkie, średnie i ciężkie, niszczyciele czołgów i wyrzutnie pocisków rakietowych – War Thunder to prawdziwa uczta dla gracza. Będziesz ścierać się z nieprzyjacielem w okolicach Stalingradu, walczyć o wyspy Pacyfiku czy uczestniczyć w brutalnych walkach o Berlin. Podstawowe pytanie brzmi – którą frakcję wybierzesz?!
Źródło: http://funhub.pl
Tagi:   akcji , strategiczne
                      Star Conflict
Gry Online
Star Conflict to czołowy darmowy symulator kosmiczny, rzucający graczy w odmęt międzygwiezdnej wojny o dominację. Czeka na ciebie totalne PvP i udział wieloosobowych bitwach statków kosmicznych. Gra została stworzona przez studio Star Gem, należące do Gaijin Entertainment, doskonale znane z popularnej symulacji wojennej War Thunder.

Źródło: http://funhub.pl 

Tagi:     MMORPG , akcjiNa polu bitwy pojawiają się dwa czołgi. Tylko jeden przeżyje. Czy możesz przechytrzyć drugi czołg? Zbieraj skrzynki z amunicją i bonusy. Przejdź do wrogiego czołgu. Strzelaj! To idealna gra do zabawy z przyjaciółmi i rodziną. Wskazówka: w trybie dwóch graczy graj na tym samym urządzeniu (po jednym palcu z każdej strony). Popraw interakcję społeczną swoich odbiorców!

Tagi: gry akcji