Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

ROBLOX

ROBLOX jest zasilany przez rosnącą społeczność ponad 300 000 twórców, którzy tworzą nieskończoną różnorodność wciągających wrażeń. Doświadczenia te obejmują zarówno gry i konkursy 3D dla wielu graczy, jak i interaktywne przygody, podczas których przyjaciele mogą nabrać nowych osobowości, wyobrażając sobie, jak to jest być dinozaurem, górnikiem w kamieniołomie lub astronautą na eksploracji kosmosu.
Tagi: gry online
Coraz więcej w dzisiejszym świecie traci się możliwość wyobrażenia sobie; dzieci spędzają mniej czasu grając w policjantów i złodziei, a więcej w mediach elektronicznych. Rodzinne doświadczenia ROBLOX wspierają wyobraźnię, odgrywanie ról i kreatywność.
Każdego miesiąca ponad sześć milionów ludzi przyjeżdża do ROBLOX, aby wyobrazić sobie, grać, uczyć się i tworzyć. Platforma ROBLOX Imagination Platform ™ obsługuje ponad 80 milionów godzin pracy każdego miesiąca, więcej czasu poświęca na Pinterest, Reddit lub Wikipedia (Comscore 9/2015). W godzinach szczytu ROBLOX gości ćwierć miliona uczestników. A co miesiąc dwa miliony nowo przybyłych rejestrują się w ROBLOX