Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

Star Conflict

"Star Conflict INT" to dynamiczna gra akcji MMO, która stawia cię na czele statku kosmicznego do walki w gigantycznych bitwach floty gwiezdnej! Galaktyka jest podzielona między wojownicze gwiezdne imperia i niezależne grupy najemników. W odległym zakątku galaktyki - Sektor 1337, obszar umarłych - świat został pozostawiony. Tutaj odkryto niedawno ruiny wielkiej cywilizacji kosmitów. Najemnicy i poszukiwacze przygód z całej galaktyki wpadają do sektora bez zastanowienia się nad niebezpieczeństwem.
     Walki PVP na dziesiątkach lokacji kosmicznych
    Misje PVE i misje dla grup lub samotnych wilków
    Unikalny tryb piaskownicy z rozbudowanymi możliwościami PVP i PVE
    Walki korporacji o wpływy
    Ponad setka statków różnych typów i celów
    9 ról taktycznych, setki modułów i możliwość modyfikacji    Produkcja modułów       i statków
Flota na wyciągnięcie ręki
Przejmij kontrolę nad różnymi pancernikami, od zwinnych skautów po ciężkie fregaty załadowane bronią i rakietami. W odpowiednim czasie możesz dowodzić własną flotą.
 
Przetrwanie w kosmosie
Możesz odłączyć się od stacji i podróżować po kosmicznych koloniach najeżdżonych przez starożytną kosmiczną rasę. Możesz wykonywać zadania, zbierać cenne przedmioty, tworzyć moduły i statki, spotykać się z innymi graczami, aby walczyć lub współpracować, aby stawić opór piratom i złym kosmitom z kosmosu.
 
Wybierz swoją ścieżkę
Każdy statek może być wykorzystywany do misji strategicznych - zbadaj obszar, poluj na wrogów z cienia lub uzyskaj wsparcie od sojuszników. Imponujący arsenał broni i gadżetów, a także możliwość tworzenia przedmiotów i statków pomoże ci w tym.
 
Wojna korporacji
Utwórz sojusz z przyjaciółmi, aby stworzyć śmiercionośną eskadrę elitarnych pilotów. Walcz z innymi graczami, wykonuj misje PVE. Stwórz korporację i weź udział w bitwach o kontrolę nad terytoriami. Wpisz swoje imię w annałach historii wszechświata.
 
Zdobądź doświadczenie i umiejętnościRozwijaj swoje umiejętności, ustalaj specjalistyczne umiejętności i doskonal swoją taktykę. Możesz rzucić się do walki z pełną siłą, działać ukradkiem z dystansu, lub podkradać się do swoich wrogów i zadawać miażdżący cios z tyłu - strategia zależy od ciebie!