Darmowe gry, gry online! gry! Darmowe gry online. Gry darmowe online. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!!

Star Conflict

"Star Conflict INT" to dynamiczna gra akcji MMO, która stawia cię na czele statku kosmicznego do walki w gigantycznych bitwach floty gwiezdnej! Galaktyka jest podzielona między wojownicze gwiezdne imperia i niezależne grupy najemników. W odległym zakątku galaktyki - Sektor 1337, obszar umarłych - świat został pozostawiony. Tutaj odkryto niedawno ruiny wielkiej cywilizacji kosmitów. Najemnicy i poszukiwacze przygód z całej galaktyki wpadają do sektora bez zastanowienia się nad niebezpieczeństwem.
     Walki PVP na dziesiątkach lokacji kosmicznych
    Misje PVE i misje dla grup lub samotnych wilków
    Unikalny tryb piaskownicy z rozbudowanymi możliwościami PVP i PVE
    Walki korporacji o wpływy
    Ponad setka statków różnych typów i celów
    9 ról taktycznych, setki modułów i możliwość modyfikacji    Produkcja modułów       i statków
Star Conflict INT
Flota na wyciągnięcie ręki
Przejmij kontrolę nad różnymi pancernikami, od zwinnych skautów po ciężkie fregaty załadowane bronią i rakietami. W odpowiednim czasie możesz dowodzić własną flotą.
 
Przetrwanie w kosmosie
Możesz odłączyć się od stacji i podróżować po kosmicznych koloniach najeżdżonych przez starożytną kosmiczną rasę. Możesz wykonywać zadania, zbierać cenne przedmioty, tworzyć moduły i statki, spotykać się z innymi graczami, aby walczyć lub współpracować, aby stawić opór piratom i złym kosmitom z kosmosu.
 
Wybierz swoją ścieżkę
Każdy statek może być wykorzystywany do misji strategicznych - zbadaj obszar, poluj na wrogów z cienia lub uzyskaj wsparcie od sojuszników. Imponujący arsenał broni i gadżetów, a także możliwość tworzenia przedmiotów i statków pomoże ci w tym.
 
Wojna korporacji
Utwórz sojusz z przyjaciółmi, aby stworzyć śmiercionośną eskadrę elitarnych pilotów. Walcz z innymi graczami, wykonuj misje PVE. Stwórz korporację i weź udział w bitwach o kontrolę nad terytoriami. Wpisz swoje imię w annałach historii wszechświata.
 
Zdobądź doświadczenie i umiejętnościRozwijaj swoje umiejętności, ustalaj specjalistyczne umiejętności i doskonal swoją taktykę. Możesz rzucić się do walki z pełną siłą, działać ukradkiem z dystansu, lub podkradać się do swoich wrogów i zadawać miażdżący cios z tyłu - strategia zależy od ciebie!