Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

Total War: ARENA

Total War: ARENA to darmowa, oparta na drużynie gra strategiczna, w której gracze wkraczają w rolę legendarnych bohaterów z przeszłości, by dzielić ich spuściznę poprzez walkę. Zbudowany w latach doświadczeń Creative Assembly z uznaną przez krytyków serią Total War, przenosi filary strategii, intensywnej, taktycznej walki i poświęcenia historii, z której słynie seria i oddaje ją w epickie, internetowe walki dla nowych i starych fanów. .

W wielkich i szybkich bitwach RTS 10 vs 10, postacie kontrolują trzy jednostki z setkami wojowników i zderzają się ze starożytnymi polami bitew.Każde spotkanie popycha każdego dowódcę, aby wyostrzyć ich rozum i strategować ze swoimi sojusznikami, aby zapewnić zwycięstwo. Głęboki system progresji, aby wyrównać dowódców i odkryć nowe umiejętności, broń, zbroje i umiejętności czekają, gdy gracze wspinają się po szczeblach. W połączeniu z historyczną autentycznością i głęboką dbałością o szczegóły, Total War: ARENA przenosi graczy w samo serce bitwy, jak nigdy dotąd. 
Total War:Arena
Wciel się w postać Juliusza Cezara z Rzymu, Leonidasa ze Sparty, Arminiusza z Germanii i wielu innych, którzy dodają nowe rozdziały do swoich upartych wyczynów. Wykorzystaj swój umysł i siłę, aby zbudować armię i stać się siłą, z którą należy liczyć się na starożytnych polach bitew.