Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

Travian

Travian jest darmową strategiczną grą online, która pozwala graczowi zakładać i prowadzić własne osady. Każdy może powołać do życia własną osadę, rozbudowywać ją, handlować z innymi graczami oraz powoływać armię, która będzie bronić osady, albo atakować innych graczy.

Pomimo upływu lat, popularna gra przeglądarkowa i prawdziwy weteran darmowych gier, trzyma się niezwykle mocno obok takich produkcji, jak Settlers Online czy ekonomiczna Anno Online. W Polsce gra posiada bardzo liczne grono fanów, którzy codziennie wysyłają przeciw sobie armie i spędzają czas na rozbudowie swoich osad. Gra ciągle się rozwija, a w świecie Travian pojawiają się kolejne udoskonalenia, które pozytywnie wpływają na sposób oraz dynamikę gry. Jeżeli chcesz sprawdzić się w roli lidera, zarejestruj się w grze już dzisiaj. Na początku gry wybierzesz jedną trzech frakcji i wcielisz się w Rzymian, Galów lub Teutonów. Każda z nich posiada własne jednostki specjalne i unikalne umiejętności, które odpowiadają za bardziej ofensywną lub defensywną charakterystykę wybranej frakcji. Rozwój w Travian, opiera się na kilku surowcach, które musisz gromadzić. One napędzają Twoją gospodarkę i dają szerokie możliwości działania. Cały czas będziesz rozwijał budynki i prowadził umiejętna politykę zagraniczną, która pomoże Ci zachować bezpieczeństwo. Na liście są budynki o charakterze militarnym, gospodarczym i handlowym, które pomogą wspiąć się na sam szczyt w rankingu gry. Po jakimś czasie, będziesz mógł stworzyć kolejne osady i staniesz się coraz mocniejszy, a Twoja armia będzie coraz dotkliwiej niszczyć osady przeciwników. Otocz się wartościowymi sojusznikami, a będziesz mógł spać spokojnie. Dla wszystkich chętnych graczy, chcących zapewnić sobie dodatkowe bezpieczeństwo, przygotowano możliwość zakupu konta premium. Dzięki niemu, znacznie przyśpieszysz swój rozwój i bez trudu przegonisz swoją konkurencje. Jest to oczywiście opcjonalne, dlatego będziesz mógł bezproblemowo grać bez ponoszenia kosztów – wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Pomimo upływu lat, warstwa wizualna Travian wygląda bardzo przyzwoicie i możemy podziwiać przyjemną komiksową grafikę. Wszystkie budynki, tła, grafika postaci, zostały wykonane w sympatycznej, nasyconej humorem konwencji. Jeśli czytaliście komiksy o przygodach Asteriksa, powinniście z miejsca rozpoznać pewne nawiązania do tej wspaniałej serii rysunkowej.

Stwórz własny, maksymalnie niezależny świat, który stanie się Twoją wirtualną potęgą. Wszystkie możliwości gry stoją przed Tobą i czekają, aż wyciągniesz po nie rękę. Zaczniesz swoją walkę o własne ziemie? Zagraj za darmo w strategie Travian w oknie swojej przeglądarki internetowej!
 
Źródło: http://travian.funhub.pl/