Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

Warface

Nowe misje co-op każdego dnia. Ogromna różnorodność map w grze Warface każdego dnia gości nowe misje. Zmienione poziomy trudności, cele i trasy na mapach oznaczają, że za każdym razem, gdy gracze wejdą w grę, pojawia się nowe wyzwanie.
Wybuchowa kooperacja w sześciu ustawieniach. Od pokrytych śniegiem gór do przesiąkniętych słońcem pustyń, gracze Warface cieszą się stale powiększającą się listą środowisk kooperatywnych, które obejmują Afrykę, Syberię, Chiny, USA, Brazylię i wiele innych.
W porównaniu z akcją w siedmiu trybach PVP. W akcji Versus w Warface widzimy graczy grających w pojedynkę w siedmiu różnych trybach gry: Drużynowy mecz śmierci, Sadź bombę, Darmowy dla wszystkich, Burza, Przechwyt, Taktyka i ZniszczenieCztery unikalne klasy walki. Gracze decydują się na udział w walce jako strzelcy, medycy, inżynierowie lub snajperzy, a następnie łączą unikalne talenty każdej klasy, tworząc zespół niepowstrzymany.
Foto by my.com
Tagi: akcji, wojenne
Warface
Warface to strzelanka oparta na współpracy drużynowej, pełna akcji i współzawodnictwa, stosów trybów gry i bogactwa broni, z którymi gracze mogą sobie poradzić. Gracze mogą wybierać jako Strzelcy, Medycy, Snajperzy lub Inżynierowie, gdy łączą siły i próbują wykorzenić czarną frakcję Blackwooda w trybie Co-op lub wybrać swoje rogi boczne i rogi z innymi graczami w bitwach Versus.
Foto by my.com