Gry przez internet. Najlepsze gry MMO, graj teraz!!! Darmowe Gry Online

Gra World of Tanks

World of Tanks jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie darmowych gier , w której sterujesz realistycznie odwzorowanymi czołgami.Po pierwsze -gra wyróżnia się tematyką, podrugie - stopniem realizmu, po trzecie - daje możliwość zastosowania różnorodnej taktyki w rozgrywce, a po czwarte - jest niezwykłą hybrydą gatunkową. W najnowszej grze studia Wargaming, przejmujesz kontrolę na realistycznie odwzorowanym czołgiem, rozwijasz klasę swojej maszyny i doświadczenie załogi oraz uczestniczyszw starciach taktycznych, które wymagają zarówno myślenia jak i znakomitej zręczności. Pomimo wyglądu FPS-a gra posiada liczne elementy RPG oraz rozbudowanej strategii. Wszystko to zadecyduje o Twoim sukcesie lub porażce na polu bitwy. 
"World of Tanks" to gra sieciowa dla wielu graczy, w całości poświęcona pojazdom opancerzonym z połowy XX wieku. Gracze będą mieli okazję stanąć ramię w ramię z fanami stalowych gigantów z całego świata, broniąc swoich roszczeń do dominacji czołgów światowych.
Zaawansowany system pompowania i rozwoju pozwoli ci doświadczać dowolnych maszyn reprezentowanych w grze. Lubisz nosić wroga na zwinnych czołgów lekkich, do popełnienia gwałtowne wybuchy na uniwersalnym medium podpalać wrogów gigant „nici” czy chcesz stać się pierwszej klasy snajpera, jazdy dalekiego zasięgu artylerii - samochód dowolnej klasy mogą być naprawdę zabójcza broń w rękach prawdziwy profesjonalista.

Jednak nawet najsilniejsi gracze nie mogą odnieść sukcesu sami. World of Tanks zespołu decyduje o wszystkim, a zwycięstwo osiąga się dzięki pracy zespołowej, w której każdy gracz otrzymuje swoją rolę do odegrania.
Tagi:  wojenne  , akcji